Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a letöltésem?

Miért ilyen lassú a letöltésem?

Figyelt kérdés

Nem rég váltottunk az 5 megásról 10 megás netre a T-home-nál. 5 megás nettel max. kb 630 kb/s-al töltöttem le, meghosszabbítottuk a hűségidőt, így már 10 megás lett, de a letöltésem max. csak 660 kb/s. [torrentel és direct linken is néztem(tehát nem torrent), 660 kb/s-tól nem akar gyorsabban letölteni (a feltöltés 50-60kb/s)].

A szomszédnak is a T-home 10 megás net van (S csomag), de nekik 1,1-1,2 mb/s-al is tölt le.

Amit tapasztaltam, hogy COD4-ben 5 megás netnél 60 körüli volt a pingem, most 39 a 10 megással. A youtube 1080p minűségű videók is gyorsabban betöltenek )nem kell előre várni, hogy ne akadjon meg), de ha letöltök egy fájlt mégis csak 660 kb/s-al szedi le. :/


Miért lehet ez? A gépemen belül korlátozhatja-e valami a letöltési sebességet?


Érdemes lenne felhívni a T-home-t, tudna valamit kezdeni vele vagy a gép beállításaiban lehet valami korlát?

A modemem szerintem elég jó, az nem hiszem, hogy befolyásolja.


Idézek innen: [link]


"DSL

telefonos hálózaton

Kínált legnagyobb sávszélesség letöltés esetén 10 Mbit/s

garantált: 1 Mbit/s


Kínált legnagyobb

sávszélesség

feltöltés esetén : 0,5 Mbit/s

garantált: 0,2 Mbit/s


2013. júl. 7. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
a modemből megy a net közvetlen vagy routerből ?
2013. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Routerből.
2013. júl. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!