Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért változik meg az IP cím?

Miért változik meg az IP cím?

Figyelt kérdés

"changing ip adress from" Írja a torrent kliensem naplózója!

Mióta T-Home előfizető vagyok azóta szakad a netem simán is de torrentnél meg főleg!

Mit lehet tenni?



2013. júl. 6. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Tárcsázós/Optinet?


hogy érted, hogy megszakad, újra kell tárcsázni, vagy kér egy új ipt? router van?

2013. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen a kliensemnél ill a firefox böngészőmnél szakadás után automatikusan újratárcsáz vagy kapcsolódik (nem igazán értek ehhez), amit kiírtam azt ugye a torrent kliensemben láttam, onnan tudom hogy más lesz az ip-m.
2013. júl. 6. 15:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Modem van ADSL 2+ DSL-360R, 3 lámpája van elől, és vezetékes nem optikai.
2013. júl. 6. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, jól ismerem azt a modemet:D

hát nem a legjobb..


de majd jön valaki okosabb, ennyiből nem tudom megmondani

2013. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Haver az övével most volt itt, neki otthon tökéletes, itt nálam kicsit jobban húzta mint az enyém de az övével is szakadt azért szépen!

A régi szolgáltatóim a tenet, enternet, b tel, ilyet nem csinált soha! folyamatos netem volt ezzel a modemmel, de ez a T-Hom folyamatosan szakad!

2013. júl. 6. 15:26
 6/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 6. 15:34
 7/9 A kérdező kommentje:
A T-Home nál 10MBit s a csomagom és most globálisan 600KB-ra korlátoztam le a kliensembe a letöltést (ilyen volt a régi netem sávja is szval NO Komment! de az 2700ft volt ez meg 4200ft) és szakadás mentesen jött le, persze lehetett ez éppen szerencse is.
2013. júl. 6. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Hívd fel a 1412-t, és jelentsd be, hogy nagyon gyakran szakad a neted. 3 napon belül meg fogják vizsgálni.

Hülye kérdés: ADSL esetén kell egy szűrő minden telefonos eszköz elé. Tehát pl. ha a lakásban 1-nél több telefon van, akkor azok elé kell egy szűrő, vagy ahányfelé van osztva a kábel kintről.


Nálunk régen ez úgy jött elő, hogy évekig használtam az ADSL-t 1 szűrővel ( a modem előtt persze), mígnem elkezdett ledobni és nagyon instabil volt. Kijött egy fószer és mondta hogy nincs szűrő a másik szobában lévő telefon előtt. Oda is rakott egyet és utána megjavult, stabil volt végig amig ADSL-em volt.

2013. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Írtam nekik levelet de hogy mit tesznek az kérdés.

Minden le lett cserélve amit tudtam, szűrő, kábel, modem, de semmi kivéve ez hogy 600-ra le kell vinnem hogy ne szakadjon.

Még annyit lehetne hogy egy másik géppel kipróbálni de az macerás mert nekem nincs csak egy.

2013. júl. 7. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!