Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Suliban netezek es minden...

Suliban netezek es minden jo-nak mondhato oldal le van blokkolva. Tudtok olyan oldalakat amiken keresztul el tudom erni a YouTube-ot, Instagram-ot, Facebook-ot es barmi mas weboldalt?

Figyelt kérdés

Ilyesmi fele oldalakra gondolok mint pl.: [link]

[link]

[link]

Ezek mukodtek amig le nem tiltottak oket :( LEgyszives segitsegetek ezzel, mert a szunetek nagyon unalmasak es el kell utnunk az idot valamivel :D ez esetben egy kis netezessel. Segitsegeteket elore is nagyon koszonom.



2013. júl. 5. 12:35
 1/8 anonim válasza:

Ott maga az elérisi út van letíltva, hiába lépsz be másik oldalba, onnan sem tudod elérni.

Használj proxy szerevert, és azon keresztül talán enged.

Az iskolai rendszergazdák, már eléggé komolyan letíltják ezeket az oldalakat, és nem véletlenül.

2013. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mert a szunetek nagyon unalmasak es el kell utnunk az idot valamivel :D"


istenem, még csak tavaly érettségiztem, de ez már mintha kettővel újabb generáció lenne -.-

2013. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 nos, ha masik generacionak mondjuk azt hogy egy olyan orszagban vagyok ahol a suliban 800+ 200.000ft-os szamitogep van akkor igen, annak mondanam, Angliaban elek, komolyabb a rendszer/szabalyok. Neha igen, tenyleg jol jon egy kis szorakozas az utan hogy megirtunk egy 5-10 oldalas essay-t...hidd el, en is jovore irom az eretsegeimet, es en is felek toluk, mert masik nyelven,mas szabalyokkal kell dolgoznom !


#1 Koszonom, erre mar rajottem sajnos, itt minden utat letiltanak, es semmihez nem lehet hozzaferni, annyira nagy hacker meg nem vagyok hogy egy 100km-re levo szerverkozpontot feltorjek :D


Esetleg ilyesmi fele oldalakat tudnatok mondani, ami nektek mukodott/mukodik?

2013. júl. 6. 00:48
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem én egyáltalán nem erre céloztam, de te tudod..
2013. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a-b-c-d-v-z-tunnel oldalak.
2013. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
még annó mikor számítástechnikai suliba jártam ott is csak a google volt engedélyezve, de találtunk egy "kiskaput" beírtuk a googleba hogy " browse ewerithing" az első találat és ott van fent egy üres kocka oda kell beírni az oldal nevét és onnan beadja...nem tudom működik e még az az oldal mert már ennek 2 éve, és azóta nem voltam blokkolt hálózatnál
2013. dec. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha beírod google-be, hogy "free web proxy", akkor kiad szó szerint több százat, talán több ezres listákat. Kb. kizárt, hogy a rendszergazda mindegyiket tiltotta. Próbálgasd őket, amíg nem találsz olyat, ami működik. Az én személyes kedvencem a hidemyass.com...
2013. dec. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D:D jo kis oldalnev

Koszonom a segitseget, a szunet utan biztos megnezem ezeket

2013. dec. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!