Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A feltöltés nem lehet meggyors...

A feltöltés nem lehet meggyorsítani? Mert . Lassan tölt felfelé!

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem értem!A letöltésem jó 300kb/s

BitTorrentet használok.Amikor töltök le valamit a feltöltés alig megy.Amikor letöltötte már azt amit akartam akkor hagyom futni a torrentet hogy töltse felelé is.De amikor a letöltésel kész lesz akkor még azzal a 0.2kb/s-al sem tölt!Hanem minden leáll!Lassan már minden oldalon megvonnyák a letöltési jogomat! :( Mit kell csinálnom???? :((((


2013. júl. 4. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem töltik tőled az anyagot, azzal nem tudsz mit csinálni.
2013. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb internetcsomagra fizetéssel lehet gyorsabb neted. De ha a torrentek megosztási statisztikája olyan, hogy túlseedelt, szerveresek vannak ott, a jelzett leecher valójában partial seeder vagy nincs is kinek tölteni, akkor hiába van gyors feltöltésed. Sok dolog befolyásolja, amire nem tudsz hatással lenni, ezért az a legjobb hogy addig tartasz seedben dolgot amíg csak tudsz. Egy idő után kiszállnak a gyorsabbak, és kapcsolódhatnak újak akiknek tölthetsz.


A megvonásról csak annyit, hogy okosan kell tölteni és nem ész nélkül mindent. Ha látod hogy ne tudsz visszaosztani és az arányod csak rossz lesz, akkor ne töltsd le az adott dolgot, ne tölts le több GB-ot egyben. Keress népszerű tartalmat, próbálj publikus megosztót használni, és addig ne ugorj neki más letöltésnek amíg a már letöltött dolgokkal nem érsz el stabil arányt.

Használhatsz ingyen torrenteket amik csak növelik az arányt, akkor is töltsd le ha nem érdekel, ha már veszélyben van a profilod.

2013. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az normális hogy egyáltalán nem tölt vissza a letöltés végeztével?

Hallottam valami DHT-ról hogy ki kell kapcsolni az mire is jó?

2013. júl. 4. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs kinek tölteni, akkor nincs feltöltési sebesség sem adatátvitel. Ugyanúgy ha van kinek feltölteni, de többször annyi feltöltő van rajtad kívül, akkor elveszik tőled a lehetőséget.


DHT arra való hogy a trackert megkerülve forgalmazz. Ha egy oldal tagja vagy, akkor legyen kikapcsolva, különben ha DHT-t keresztül töltesz valakinek akkor az oldal azt nem látja és nem is számolja el, de megy az adat és foglalja a sávszélt a feltöltés ugyanúgy.

2013. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mármint az adott xy torrent oldalon keressek rá olyan torrentre amit a legtöbban töltöttek fel és azt próbáljam meg én is le és feltölteni az arányom érdekében?



Amit mondtál:Ha egyáltalán nem tölt fel akkor is hadjam had mennyem hátha mások kiszálnak ha jól értelmeztem!?

2013. júl. 4. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Pár lehetőség:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__27..


A legtöbbet letöltött nem biztos hogy a legjobb, ugyanis ami régóta népszerű azon folyamatosan sok feltöltő is lehet.

Inkább a friss és népszerű dolgokat kell nézni, amire mindig van kereslet. Sorozatepizódok ilyenek, mert abból hetente jön ki új rész amit sokan töltenek. Az elsők között kell lenned, a legjobb ha más oldalról letöltöd és csak seedelni állsz be, ezzel csak feltöltésed lesz.

Ugyanilyen népszerű téma lehet: új filmek, játékok, ezeknél sokáig és sok letöltő szokott lenni, persze a túlseedeltség is gyakori. Pont emiatt kell akár hónapokon át seedelni hogy ott legyél amikor kell egy feltöltő valakinek.

2013. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na de igen nekem is az lenne a gondom mint az utolsó hozzászolónak nekem sem egy zöld pipa van ott hanem mindig egy sárga háromszögben egy felkiáltó jel(a DHT mellet)


Néztem videót hogy hogy kell uj portot nyitni stb. de nem akarom elrontani a netem!


A másik:hol találok ilyen ingyen torrenteket?

2013. júl. 4. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem töltesz le, akkor nem hiba hogy ott van.

Sárga háromszög = nincs bejövő adatforgalom. Ha nem töltesz le, valóban nincs. Nekem ilyenkor átvált zöldre ha elkezdek letölteni.


Ha piros felkiáltójel van, akkor vagy passzív. Hátrány, de nem lehetetleníti el a le-feltöltést, mivel a bolyban lévő passzív tagok mennyisége töredéke az aktívaknak. Aktív-passzív között pedig lehet forgalmazni.

2013. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igen és szerintem ez a baj!Mert pillanatnyilag most töltök egy sorozatot és (TÖLTI)de a sárga háromgszög van ott nem a pipa...


De még most sem értem hol találok ingyen torrentet.Köszönöm az eddigi segítségedet is! :) Azt hittem nem fog segíteni senki. :)

2013. júl. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!