Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék egy internetes...

Szeretnék egy internetes játékot elkészíttetni (eRepublikhoz hasonló, de igazából mégis más), hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az olyan stratégiai játékokat, mint pl. az eRepublik. Mikor játszom hasonló játékkal mindig azon gondolkozom, hogy én miben változtatnék, ha az enyém lenne a játék. Úgy érzem az én játékom sokkal élvezhetőbb lenne ezért szeretném elkészíttetni. Programozni nem tudok ezért esélyem sincs megcsinálni magam, pénzem van valamennyi kérdés elég-e. Két üzlet érdekelne: Elkészíti valaki a játékot, én kifizetem és enyém az oldal. Második pedig az, hogy: Ötleteimet papírra vetem ezt valaki elkészíti, ezért cserébe vagy pénzt, vagy tulajdoni részt ad.

2013. júl. 4. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs neked annyi pénzed, hogy egy olyan weboldalt össze tudnál rakatni.
2013. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudom mennyiből jönne ki az oldal, én olyan 10milliót tudnék rá áldozni.
2013. júl. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!