Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube videok akadozna? a...

Madari Bálint kérdése:

A Youtube videok akadozna? a tobbi lent

Figyelt kérdés

A Youtubon akarom nezni a videokat, és egy kb 4 perc után elkezd ugy laggolni hogy az már fáj, a laggot abba tudom hagyni ha megmozgatom az egeret.A hang nem akad csak a kép a hang az tokéletesen megy tovabb.De ha ez elogyon egy filmnél akkor négy percenként mozgatni kell az egeret és igy mar nem is jo nezni egy filmet.

Ha tudtok segiteni nagyon megkoszonnem.

U.i: régebben nem csinálta ezt



2013. júl. 3. 00:18
 1/3 A kérdező kommentje:
nem csak youtubon hanem a letoltott videoknal is
2013. júl. 3. 00:36
 2/3 anonim válasza:

Nálam is szaggat, pár perc után folyamatosan hibát ír ki. Nem tudom mi a baj. A YouTube-ban én inkább az átnyomhatatlan reklámokat utálom :)

De persze lehet hogy csak a mi internetünk rossz, nem tudom. Vagy csak frissítened kéne a Flash Player-t, itt van egy link hozzá: [link]

Remélem segít valamit!

2013. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A legfrisseb van rajta folyamatosan mikor kijon egy uj akkor azt egyben leszedem
2013. aug. 28. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!