Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube fiók feltörése?!

Youtube fiók feltörése?!

Figyelt kérdés

Valaki,vagy valakik feltörték a fiókomat,lehet irigyek lettek vagy nem tudom,de nem az a tipikus minef@@sz videokat gyártó voltam,szerintem sokan nem is tudták hogy magyar vagyok...

Kb 1,5 ezer dollár youtubeos bevétel van benne a fiókban,ami rendesen le is volt védve,teljesen random jelszóval (12karakter), mellé volt 2 telefonszám is csatolva illetve egy plusz e-mail ha baj van... és visszaállításra kerül a sor...

Nem rég ezt használnom is kellett mert bepróbálkozott egy RPM Network-ös embernek magát kiadó személy....(persze nem RPM-es volt,csak a fiókra fájt a foga)

Na szóval a fiókom rohadtul be volt biztosítva,senkinek a büdös életbe nem mondtam meg a jelszavam...fogalmam nincs hogy törhették fel,valaki valami ötlet? YT-nek már írtam ez ügyben,de 3-5 nap mire történik valami állítólag,addig meg ki tudja mit történik mi lesz a fiókkal...

Eközben irtam a fióknak egy üzenetet egy másik fiókból és ezt a választ kaptam:

"I didn't hack your account. I bought it off the person who hacked it. Sorry that your account was taken. If I was the one who hacked it I would have given it back."


2013. júl. 1. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az e-mail címet megszerezték, akkor onnantól sima ügy.

Vagy egy sima kártevő is lelophatta az adatokat.

2013. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egy email elég??

visszaszerezni azzal az e-mail-el nem lehet? mert azt nem birják megváltoztatni??

ilyen nincs de komolyan,hülye nyomorékok már mindenhol lopnak,a való életben meg már virtuálisan is....

2013. júl. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!