Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztrációs játékok!?

Regisztrációs játékok!?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan Regisztrációs játékot amit nem lehet megunni.Vagy szerintetek jó, és használjátok?
2013. júl. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden játék unható.

Last Chaos (mmorpg)

2013. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Metin2Mester, Shakes and Fidget, Darkorbit (bár ez már nagyon kezd elcsesződni, mert a pénzedre mennek). Ezek általába hosszabb időtöltést igényelnek. A metint én most untam meg 3 év után.
2013. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az új SimCityt. Bár megkérik az árát, jó időtöltés az unalmas napokra. Amúgy nincs megunhatatlan játék, egyszer minden kimegy a divatból.
2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én a world of tanks-ot használom már 1.5 éve szerintem jó játék kicsit időigényes de el lehet vele tölteni az időt :) bár sokaknak nem tetszik

:(

2013. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RamiXD válasza:
My free zoo, zoomumba, ebnevelde, free aqua zoo, my little farmies, my fantastic park, stardoll
2013. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 26. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a Diablo-szerű hack'n'slash játékokat, akkor a Path of Exile ideális játék lehet a számodra. Teljesen ingyenes, persze mikrotranzakciók vannak benne, de arra semmi nem kötelez. Nyilván meg lehet unni egy idő után, de rengeteg karakterfejlesztési lehetőség van benne (kasztokon belül is!), így jó pár játékórát ölhetsz bele.
2014. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!