Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem Windows frissitése...

Letöltöttem Windows frissitéseket, de most nem indulnak a böngészők. Runtime errort ír ki, mi ez?

Figyelt kérdés
Eredeti a Windows a lapoton.
2009. okt. 15. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A frissítés ilyen galibát nem csinál,valami más ott a baj.
2009. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Netre se tudok felmenni, NOD valami ismeretlen NewHeur virust írt ki, de csak később, amikor kikapcsoltam a Rendszer-visszaállítást. Most fut a kémprogi írtó, Virut trójait fogott. A gyerek hozzányúlt, játszott, ez lehet a baj, de tagadja.
2009. okt. 15. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a frissítések tették tönkre a böngészőket! A vírusok inkább "csak" belassítják a gépet:(

Próbáld újra tenni a böngésződet, bár attól tartok a windows-t kéne újra tenni. De frissítéseket mindenképp le kell utána tiltani!!


(Elmondanék egy saját tapasztalatot:

Én már sok gépre tettem XP-t a falunkban és mindig KIkapcsolom nekik az automatikus frissítéseket. Volt egy időszak, amikor többeknél is (próba végett) bekapcsoltam, hisz az úgy is csak jó lehet a gépnek ha frissül...

Hiszed/nem hiszed 2-3 hónap múlva sorra hívtak a tiédhez hasonló problémákkal, sőt valakinél a windows be sem töltött. Nyugott szívvel kapcsold ki a frissítéseket a vezérlőpultban!! A widnows enélkül is nagyon sérülékeny oprendszer, képes saját magát tönkre vágni. Ezért nem szokás pl. szerverekben win-t használni, hanem Linuxot.)

2009. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a vacak most már le is fagyott, bár sikerült a böngészőket újratelepiteni, a ZoneAlarmmal fagyott le. Megpróbálom újtatenni. Az viszont biztos, hogy hajmeresztő dolgokat tettek vele, pl. az USB stick mellé feltették a mobiltelefonost, Windowskám meg, a két modem nevéből létrehozott egyet! Így azt nem csoda, hogy az se ment.
2009. okt. 15. 22:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én kis asztali gépemen nem is engedi az Automatikus frissitést az ESS, de eddig ha kellett valami, letöltöttem magamnak. Hát igen, ilyen instabil operációs rendszer, mint a Windows (ez XP) nem bír ki semmit.
2009. okt. 15. 23:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan a magyarázat, nem tudtam ugyan ezt akkor, de a Crtl+Alt+Delt nyomtam le és inditottam a NOD-ot. Lefagyott vagy negyed órára, de aztán újra felállt a rendszer, le tudta szedni. [link]
2009. okt. 27. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!