Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet 40 Mbit-es...

Hogyan lehet 40 Mbit-es internetem, amikor csak 25 Mbit-re fizetünk elő?

Figyelt kérdés
Az előbb teszteltem le a sebességemet speedtest.net-en és az UPC internet sebességmérőjével. Többször is megismételtem és nem akarom elhinni amit látok. Valami miatt a letöltési sebességem 25 helyett 40 Mbit, míg a feltöltési sebesség változatlanul 5 Mbit maradt. Mitől lehet ez?

2013. jún. 27. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Az enyém is néha a duplája...
2013. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök én de mitől lehet és vajon meddig fog így maradni?
2013. jún. 27. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy a sávszélesség mindig ingadozik. A garantált minimumot mindig el kell érnie, de ennél általában több szokott lenni. Nekem 1 éve van a DIGI-nél 4 megabites garantált sebességem és jelenleg - most mértem - 21 megabit van. Meddig, ki tudja...
2013. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam amikor a T-Home tesztelte a hálózatát akkor 30 Mbit helyett 100 Mbit jött de ez csak pár napig tartott. Utána visszaállt 30 Mbire.
2013. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem ez lesz a reális magyarázat, ha mostanában fizettetek elő (középtájon az akció):

[link]


Én nem vagyok elájulva! Be is b*szna, ha valaha is a digi nekem a garantálttal (4Mbit) adná a netet, és nem a meghirdetett, előfizetettel (20Mbit). Olyan vt már, hogy elment rövid időre, de lassabban sosem ment az elmúlt néhány év alatt. A garantált minimum csak max. a központtól legtávolabb eső, a falu utolsó házánál képzelhető el, miután félig elvágta egy markoló a kábelt...

2013. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Be is b*szna, ha valaha is a digi nekem a garantálttal (4Mbit) adná a netet, és nem a meghirdetett, előfizetettel (20Mbit)"


Ez csak a te elvárásod, de te akkor sem szólhatnál ha csak 4 Mbit lenne a neted, mert arra fizettél elő, a többi csak parasztvakítás...

2013. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De mint írtam, soha nem is volt rá példa! És én értem, hogy ez a szerződés, de a technikai valóság meg nem az. Biztos van aki rákettyint, de az az elenyésző kisebbség.


Az a te dolgod, ha minden nap remegve pezsgőt bontasz, hogy: "De jó, hogy ma is több volt mint 4Mbit!!!", a templomban gyertyát gyújtasz, és egy miatyánkot elmormolsz...

2013. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De mint írtam, soha nem is volt rá példa! És én értem, hogy ez a szerződés, de a technikai valóság meg nem az. Biztos van aki rákettyint, de az az elenyésző kisebbség. "


Nekem 40/20-as netem volt a Digitől de éjszaka amikor a sok torrent huszár benyomott 2 millió torrentett a kliensbe a 80/25 Mbites netjével volt hogy éppen csak súrolta a garantált sebességet a netem. Aztán elegem lett belőle mert később már a vasárnapi délutánokon is tapasztaltam ezt az idegesítő jelenséget és átváltottam a T-Home 30 Mbites csomagjára. Lehet hogy drágább egy kicsivel és lassabb de az a 30 Mbit atom stabil és legalább a garantált sebesség is nagyobb mint a Digi-nél.

2013. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!