Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg folyton az...

Miért szakad meg folyton az internet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy állandóan megszakad az internetkapcsolat amikor éppen letöltök valamit! Tehát ezt úgy kell elképzelni,hogy a letöltés körülbelül a felénél tart,és akkor minden megszakad hirtelen! A T-Home szolgáltatótól van internetem,az 5 megás csomag! Már betelefonáltam a központba,hogy problémák adódtak az internettel,de a vonalellenőrzés alatt egy hibát sem találtak!

Szerintetek mi lehet a baj?



2013. jún. 27. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
akár a tűfal is megszakíthat. ez egy sok változós függvény és elég keveset tudok így.
2013. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anti paladin ***** válasza:
Szintén t-home netem van. Nálam a vacak router dobja el magát rendszeresen ha letöltök és streamelt filmet nézek egy időben. Ha nálad is ez a baj, max az asztalborogatás segít.
2013. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak letöltés közben szakad meg az internetkapcsolat akkor valószínűleg a modemmel vagy a routerrel lesz a probléma.
2013. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát,nem tudom,hogy pontosan mi lehet/lehetett a probléma,de most telepítettem újra a rendszert a gépemen,de azóta semmi gond nem volt az internettel!

2013. jún. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!