Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apród csalás? Mit lehet csinálni?

Apród csalás? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy telefont az aprodon,előre elutaltam a pénzt otp-s volt számlája,én otp-n keresztül utaltam el tehát nagyon max 4óra hossza és megkapta szerintem.

Ő azt mondja,hogy elküldte a telefont és hogy ajánlva adta fel na most ha én feladok egy csomagot budapesten vagy érden ajánlva akkor az másnap megérkezik?

meg ráirtam egy másik aprodos acc-al hogy meg van-e még a telefon csak ugy kamubol hogy mit fog rá válaszolni és ő azt irta hogy igen meg van még,meg kérdeztem hogy tud-e engedni az árából egyböl azt mondta hogy 10-15-öt.

nos nekem meg van kis cetli hogy mikor hol meg mennyit utaltam el neki.Vissza lehet szereni a pénzt ha feljelentem?

Megvárom még a pénteket hogy mi lesz.


2013. jún. 26. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
igen jelentsd fel, ha már másik acc-oddal is a következő áldozatát próbálta becserkészni, esélyes, nem te vagy az egyetlen károsult, és így tán esélyed is van...és máskor vedd komolyan a figyelmeztetést, hogy semmilyen esetben se utalj előre ismeretlen embernek, még akkor se, ha meggyőző.
2013. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Feljelentés.


És annyi biztos, hogy előre utalni inkább ne utalj senkinek se. Lehet, hogy nem csaló, de az val.szeg ritka,mint a fehér holló.

2013. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!