Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezzek sok lájkot...

Hogyan szerezzek sok lájkot facebookon?

Figyelt kérdés
Facebook-on egy képre/bejegyzésre szeretnék sok lájk ot, egy nyereményjáték alkalmábol, de hogy?? Kb 70-100like...
2013. jún. 26. 16:35
 1/4 Milán0710 ***** válasza:
Kérd meg barátaidat,ismerőseidet hogy lájkolják és osszák meg.
2013. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen... már osztatom is...meg igaz,de azért pár embert meg kértem hogy lájkolák, de úgyis csak 10like, turzással...

de akkor többször megosztom....

2013. jún. 26. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nagyszerűen mutatja, mennyi barátod van. én is ezért nem játszok ilyen hülyeségeken. 2-3x megpróbáltam. többen töröltek ki, mint amennyi segített, pedig csak egy kattintás. úgy gondolják, hogy ebbe nekik mi a haszon...persze, ha nekik kell segíteni, és te emiatt máskor nem fogsz, akkor te vagy a szemét..:D csalásról meg inkább nem beszélek, mert elég sokan csinálják, és szerintem undorító dolog.
2013. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, inkább hagytam az egészet ,majd kiderül hogy kinyer , az biztos hogy nem , de az már más...

Amúgy itt egy videot kellet készíteni, és a legjobb video is nyer, szóval inkább csinálok egy jobb videot...:)

Amm, köszi a válaszolóknak

2013. júl. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!