Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype-pal ki lehet deríteni...

Pro Patria kérdése:

Skype-pal ki lehet deríteni valakinek a telefonszámát? Vagy nemszükséges hozzá megadni? Egyáltalán mire való a telefonszám a skype-nál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy ki lehet-e deríteni azt így nem tudom, de a skype-ba van egy lehetőség hogy rendes mobil vagy vezetékes számokat hívjunk fel vele, persze ahhoz fel kell tölteni a skype, fiók egyenlegét de létezik ilyen lehetőség amúgy.

Persze ha egy felhasználó regisztrál oda akkor kap egy számot amolyan skype számot amit például egy mobil alkalmazásról lehet tárcsázni mint egy igazi telefonszámot, de ha a mobil számát akarod megtudni azt is megszokták oda adni de annak a hívásáért már fizetned kell mert azzal ugye a mobil hálózatot fogja használni a rnedszer és nem az internetet ami ugye ingyenes. Ez kissé bonyolult de én így hallottam erről.

2013. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!