Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltöttem egy filmet az...

Ha letöltöttem egy filmet az Ncore-ról, miért nem tudom seedelni? Osztanám én, de a szokásos zöld helyett átvált bordóba, és nem érzékeli az oldal, hogy osztom? Úgy néz ki, mintha nem seedelném?!

Figyelt kérdés
A másik kérdés,ha az oldal azt írja, hogy a hit'n'run-olható torrentek száma 5, akkor ennyinél nem "kell" megvárnom, míg lejár a seedelési idő? Előre is köszi
2013. jún. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nálad van a hiba, hetek óta ez van az ncore-nál. A másik kérdésre a válasz igen.
2013. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Már csak azt nem értem, hogyha voltam prémium tag 2 hétig, és lett pluszban hit'n'run-olható torrentem, az a két hét után eltűnt, és maradt az 5 db. De a vissza nem osztott dolgok meg nem tűntek el.
2013. jún. 22. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez van
2013. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!