Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Linuxra a vodafone modemes...

Linuxra a vodafone modemes internetet hogy lehet feltelepíteni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt találod a választ, úgy tűnik, hogy a HUAWEI Linux-ra nem gyárt eszközt (sticket) egyelőre. [link]
2009. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha alkalmas a géped, legyen rajta Windows (ezzel netezz), és Linux is.
2009. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, állítólag hamarosan lesz HUAWEI stick Linuxra is.
2009. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tudom használni Linuxon a vodafone-s netet. A VPN kapcsolatoknál tudod beállítani. Telepíteni nem kell semmit, az egésznek annyi a hátránya, hogy nincs az az alkalmazás, mint vindózon, h tudod figyelni az adatforgalmat, bár az ifconfig pranaccsal megtudod nézni, hogy mennyi adatmennyiséget használtál el éppen.
2009. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én a kérdező vagyok. Köszönöm a válaszokat.

Vodafone-t mikor felhívtam azt mondta, hogy lehet Linuxon használni, csak ők nem támogatják, nem tudnak segíteni, de lehet használni.

"VPN kapcsolatoknál" - ez mit jelent? Én csak felhasználó vagyok, nem értek sok mindenhez. :(

2009. okt. 15. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
aktuális még a probléma? milyen linux? milyen modem?
2010. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :)

Kölcsön adtam volna a modememet, de ott csak Linux volt. Nem rég elköltöztem, így most nekem is szükségem van rá, ezért már nem aktuális a kérdés. Bár, megkérdezem az illetőt, hogy nem gondolkozott-e el a modemes neten, és ha úgy dönt, hogy vesz egyet, akkor el kellene a segítség, és nagyon hálás lennék.

2010. jan. 14. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
ok
2010. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!