Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitség Pc mesterek mi lehet...

Segitség Pc mesterek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Normálisan játszok egy játékkal legyen az cod multi vagy akármi. Közben google chrome-on belül meg van nyitva több lap is. Egyszer cak fogja magát az egész és nem tölti be a képeket, MAJD ne tölt be új lapot sem. De internetem még mindig van mert tudok játszani. Emiatt újraraktam a gépemet, újra raktam a jávát, mindent elenőriztem és nemértem. Elfogyna a chrome valamilyen memóriája hogy nem hoz be más oldalt? Mozzilával és explorerrel se nyit meg semmi. Routert is frissítettem úgy se jó.

#internet #probléma #Mozilla #Chrome #internet van de új lapot nem hoz be #nincs képbetöltés #blokkolt internet #nem érkezik jel.
2013. jún. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen konfigod van?
2013. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez nálam is meglévő probléma. Wolrd of Tanks közbne jelentkezik. A megoldásom az volt ,hogy az Operát használom játék közben (kipróbáltam én is sok mindent, sajnos nem vállt be semmi)

Hátha neked is jó lesz azzal.

2013. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 levis56 ***** válasza:
Csinálj alapos rendszerkarbantartást,tele van szeméttel a rendszer,újratelepítés után is ez a hejzet az Advenced System Care Ultimate új telepítés után 9000-néltöbb biztonsági kockázatot javít a reg adatbázisban 3-400 hiba a többi menüpontról nem is beszélek,töredezetség lemezen 30-40%.Ahhoz,hogy toppon legyen a géped és ne szarjon be 3 nyitott lapnál, minden felesleges dolgot törölni és tisztítás,ami progit fenn említettem az nem is elég egyedül én még 3-4 karbantartót használok azon kívül 2-3 naponta futtatom őket de nincsenek is rendszerproblémáim gyors stabil a gép.Ne sajnáljatok 20-30 percet heti 2-3 alkalomra,megéri.
2013. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 levis56 ***** válasza:
Egyébként a játékok hatalmas terhelést adnak a gépnek ne csodálkozz ha nem marad energia még 3-4 alkalmazás használatára,pláne ha nem mai a kicsike.
2013. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eddig egy csomó játékkal játszottam neten és nem halt be. mostanában csinálja. most mozzilát használok probálok kevesebb odlalt megnyitni és így jo. én csak azthittem hogy valami memória hiba lehet vagy valami. advanced system care-t használok én is iobit malware fighter-rel és avg-m is van
2013. jún. 19. 15:45
 6/8 levis56 ***** válasza:
Játsz az opera böngészőn,a chrome és a mozilla zabálja a memóriát.
2013. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 levis56 ***** válasza:
És még egy látom AVG-t használsz egyike azon vírusirtóknak amelyik megfogja a gépet.
2013. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
AVG-m sokszor kiírja hogy a chrome-om zabálja a memóriát. lehet akkor eza baj és blokkolja egy idő után a netben lévő mittudoménmit? mert ahogy megfigyeltem néznék 1órás videót youtubon, beletekerek középre és utána semmilyen oldal semmilyen kép nem tölt be és nemtudok netezni:) akkor valami más vírusírtót tudna valaki ajánlani?
2013. aug. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!