Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Facebookon, hogy BÁR! KI láthassa a képemet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyat nem enged, h. nyilvános, vagy akárki. Most ismerőspök ismerőseire van állítva, de úgy is be kell jelölnie valakinek, h. likeolhassa. Mit állítsak be rajta, h. bárki likeolhassa?

2013. jún. 16. 14:31
 1/2 fastresponse válasza:

Szia! Menj az albumaidba és ott rakd publicra vagy nyilvános mappát


1. Menj a Timelinera(profilod)

2.képek

3.Válaszd ki a mappát amelyiket akarod,hogy mindenki lásson(a borító képeid már olyanok)és ott lesz ilyen fekete fehér földgömb. Ezt csináld meg a többi mappával. kb ennyi.


~Ric~

2013. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fastresponse válasza:

Vagy ez,ha ez könnyebb akkor Privacy setting ott Timeline and tagging és ott lesz,hogy ki láthasson mit.


Bocs de nem vagyok magyar szóval nem tudom hogy írják ezeket magyarul még csak 4éve tanulom.


1.Fogaskerék ott a harmadikra

2.bal oldalt a behajtani tilos jel fölött egyel találod. Remélem tudtam segíteni valamelyikkel.


~Ric~

2013. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!