Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó a Tumblr?

Mire jó a Tumblr?

Figyelt kérdés
Regisztráltam de még nem értem végülis mit kell itt csinálni? :D Segítsetek PLS!:)

2013. jún. 16. 14:12
 1/4 anonim válasza:
Képeket/idézeteket/gif-eket, videókat lehet feltölteni, illetve, ha "követsz" blogokat, akkor tudod a képeket kedvencek közé rakni, illetve "reblog"-olni. Alapvetően van egy saját oldalad (aminek gondolom a regisztrációnál nevet adtál), és ha a fent említettek közül reblogolsz, vagy feltöltesz valamit, akkor az megjelenik az oldaladon. Na most. Ez csak úgy történhet meg, ha "követsz" blogokat, értelemszerűen még csak egy üres kezdőlapod van (angolul ott dashboard). Nekem van Twitterem, én onnan követtem be pár blogot, ha neked is van, akkor úgy könnyebb kiindulnod. Ha nincs, nehezebb dolgod van, meg kell találnod, melyik blog az, amelyiken olyan képek vannak, amik tetszenek neked, és majd később reblogolsz tőlük. Az eleje nehézkes, de nagyon jó utána, én nagyon szeretem! Nem tudom a nemedet, sem a korodat, de azért kiindulásképpen itt van az én blogom: [link] . Remélem tudtam valamennyit segíteni, és sok örömet szerez majd az oldal. :)
2013. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) De én Pastel Goth stílusról csináltam blogot:)

[link] :D


Így már értem nagyjából:) :D

2013. jún. 16. 15:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy csináltad meg hogy az egér olyan bajuszos?:3 :D
2013. jún. 16. 15:04
 4/4 anonim válasza:
Beírtam Google-ba, hogy "Tumblr Cursors", és ez alapján nézegettem. A legjobb oldal szerintem ez: [link] . Itt találtam a bajuszosat is. :)
2013. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!