Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden torrentem fut rendesen,...

Minden torrentem fut rendesen, kivéve az ncore-ost! Ott visszatöltöttem már egy napja az 1,3x-osát és mégis csak egy kis részét számolta el?

Figyelt kérdés

Másnál is volt már ilyen?

Tök mindegy neki, hogy frissítettem akármi, mert akkor sem működik rendesen!


2013. jún. 13. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
hogyha ténylegesen tölti vissza a cuccot, akkor lehetséges hogy csak később számolja el, ugyanis nem valós időben mutatja a feltöltött adatmennyiséget, hanem időnként frissít
2013. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is ebben reménykedtem, de tegnap óta 0,420-on áll az ncore oldalon, míg nálam már 1,529! Most is szedik, meg többször is szedték, és seedeltem is. És egyszer sem frissült be, hiába bűvészkedtem bármivel.
2013. jún. 13. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben az esetben a tracker labilis működése az ok. Nem nagyon tudsz mást tenni, mint időnként frissíteni, esetleg leállítani és újra elindítani a torrent klienst. Ilyenkor egy ideig jól működik, helyreáll a kapcsolat, aztán megint rossz, azt jelzi, hogy le van állítva. Nem tudom helyre tudják-e hozni a közeljövőben.
2013. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Frankó... " "
2013. jún. 13. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:

A fórumban megoldásként a Deluge használatát javasolják. Felraktam és tényleg jónak tűnik.

[link]

2013. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Kipróbálom!
2013. jún. 13. 16:51
 7/7 anonim válasza:
nem jó már az ncore, okés sok sok minden fenn van ,de nem bírják fenn tartani kókusz szigeti illegális fájlmegosztót... küldj pénzt és akkor lesz rangod, tudsz tölteni, ha megteheted, akkor fizess nekik, megéri és nem kell kínlódni a feltöltéssel!
2013. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!