Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hálókártya driver letöltése?

Hálókártya driver letöltése?

Figyelt kérdés

ez a hálókártyámnak a valamilyen száma "VEN_10DE DEV_0066"

Aztmondtzák ha ezt beirom a googlbe megtudom hogy milyen tipúsú a hálókártyám csak ha beirom ki ad egy csomó találatot valaki megtudná mutatni hogy melyiket töltsem le hogy jó drivert töltsek le mert ujratelepítettem a gépemet és most nem megy a netem :S (XP)



2013. jún. 12. 19:46
 1/2 levis56 ***** válasza:
Egyszerűbb ha az alaplapod tipusát írod be a gugliba és az ott szereplő összes drivert és szoftvert letöltöd, ha van alaplapi hálókártyád akkor az is rajta lessz.
2013. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Syia.


Igen ez igy van. egy "&" jel hiánzyik csak középről.

Elvileg ez lenne szabályosan : PCI\VEN_10DE&DEV_0066.


[link]


A link végén van a hardverazonositó : PCI\VEN_10DE%26DEV_0066


A driverindentifier szerint ez : NVIDIA nForce Networking Controller.


A fenti linken megtalálod a fájlneveket amiket kereshetsz a googléban (mivel a driverindentifielnél csak a programjukat tudod letölteni nem magát a drivert).


Nekem a HP linkje volt a legszimpip : ftp://ftp.compaq.com/pub/softpaq/sp33501-34000/sp33971.exe


(Ftp link a GYK nem jelzi linként, ezért ki kell másolni és egy böngésző cimsorába beilleszteni)


Az EXE futtatása után az "nvrisw64.zip" filét is ki kell bontani, mivel az tartalmazza az INF és SYS fájlokat.


Az "nvnb5164.inf" filében benne van a "PCI\VEN_10DE&DEV_0066" hardverazonositó.


Sok sikert.

Üdv.

2013. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!