Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK TL-WR720N nevü router...

TP-LINK TL-WR720N nevü router mennyire megbizható?

Figyelt kérdés
Akciós most az auchanbam, és kéne egy új router ,viszont nem tudom mennyire szolgálna ki milyen a wifi erőssége? Akinek ilyene van irjon pár sort róla légyszi. Nekem egy kb 15-20 méteres hatótávra kellene! Megéri?

#router #TP-Link #wifi erősség
2013. jún. 9. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A TP linkek átlag kategóriás rúterek.

Otthonra jó.

Ha ipari kell cisco, vagy motorola.



" Nekem egy kb 15-20 méteres hatótávra kellene"


Attól függ milyen magasságban, mekkora páratartalom mellett és mi van a két pont között.

2013. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
120mbites netet ne köss rá, de amúgy, mint minden TP-Link router eléggé megbízható. 15-20 méter hatótáv, azért elég nagy, nálunk a 180m2-es házban a 300mbit-es router is veszít adatot két nagy antennával. De mint mondtam, megbízható!
2013. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 40mb/s-es netem van a DIGI-től! Ezt szeretem az xboxom (wifin keresztül) és 2 gépen elosztani. Elég lesz ennek a 3-nak ez a router? Egyébként az első emeleten lenne, viszonylag kis ház, annyi lenne az elvárásom h egy emelettel lejebb (téglaház) is legyen jelem.
2013. jún. 9. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg arra tökéletes. Esetleg fontold meg az ND változat vételét, ha valaha antennát akarsz cserélni rajta.
2013. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Melyik érné meg jobban 4 ezerért a fent emlitett router, vagy ez a külső antennás? TP-Link TL-WR740N
2013. jún. 9. 23:29
 6/7 A kérdező kommentje:
az utóbbi router 4500-5000 lenne
2013. jún. 9. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
A külső antennás, mert arra a későbbiekben nagyobb antennát is vehetsz, meg ugye eleve jobban adja le a jelet!
2013. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!