Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadnak az 1080p-s...

Miért akadnak az 1080p-s youtube videók Firefox böngészőn?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Nem arról van szó, hogy nem tölti be, hanem a már betöltött videó akadozik, mintha amikor egy játék akadozik. Egy ideig megy jól aztán elkezd akadozni pár mp-ig, majd megint megy jól.

Ezt mostanában pár hete kezdte csinálni...

Mindenből a legfrissebb van fent és nincs vírusom.

A vicc az, hogy Explorerel gond nélkül mennek az 1080p-s videók...



2013. jún. 9. 02:18
 1/9 anonim válasza:
Lehet nem elég jó a géped,vagy gyors az internetkapcsolatod.De azért próbáld ki Chrome-al.Az sokkal gyorsabb.
2013. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csacsi2 ***** válasza:

Magas a processor terhelés, nézd meg! Ha igen akkor a hardveres gyorsítást és a plugincontainer-t kapcsold ki!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2013. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon magas a proci terhelés videó közben, majdnem 100%, néha el is éri. Megpróbálom hátha jó lesz.

Köszi.

2013. jún. 9. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha kikapcsolom ezt a plugincontainer.exe-t akkor összeomlik a flash és nem megy semmi flash tartalom, míg újra nem töltöm. Ha meg újratöltöm akkor megint bekapcsol.
2013. jún. 9. 14:52
 5/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam az első lépést is amit írtál, nekem viszont nincs annyi lehetőség a "dop.ipc"-re mint ami a képen van amit linkeltél.4 lehetőséget tudtam false-ra tenni csak, a többi nem volt ott...

Valamint megnéztem pontosabban a feladatkezelőt.

Nem mindig megy 100%-on a proci. Van amikor megy simán a videó, ilyenkor 20%-ot eszik, aztán néha hirtelen felugrik 100-ra, de a folyamatoknál nem látok semmit ami felugrana. Nem értem.

2013. jún. 9. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:
2013. jún. 9. 15:18
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

dom.ipc

és a telepített összetevők is beírhatják magukat pl java. A dom.ipc.plugins.enabled értéke (false) kapcsolja ki a plugincontainer.exe folyamatot ami okozza a magas cpu-t. Ha újraindítod a firefoxot akkor már nem fog futni a plugincontainer.exe. Ezt leellenőrizheted a feladatkezelőben.


A másik a hardveres gyorsítás amit a böngésző és a flash player is használ. Ez okozhat problémát.

2013. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már megoldottam a videón lévő módszerrel.

Amit mondtál, nekem nem talál olyanokat, hiába írom be a dom.ipc-t.Míg neked rengeteget át lehet állítani nekem csak 4-et. Meg miután megcsináltam nem történt javulás és a plugincontainer.exe sem kapcsolt ki. A videón lévő folyamat után kikapcsolt.

2013. jún. 9. 18:22
 9/9 csacsi2 ***** válasza:

Értelek és örülök, hogy sikerült megoldani, csak nem értem nálam (és még sokaknál) miért működik és nálad miért nem?!

furcsálom azt is, illetve nem tartom jó ötletnek, hogy egy alkalmazás miatt rendszerbe ilyen szinten bele kellene nyúlni.minden esetre köszi a videót érdekes!

2013. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!