Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak a Battlefield 2...

Mit csináljak a Battlefield 2 multiplayer internetkapcsolatával?

Figyelt kérdés
Az internetem nem a leggyorsabb, de ha úgy kívánja 1-3MB/s is tud lenni, de az átlag 500Kb/s - 1MB/s. A játék 128Kb/s -ot igényel minimum, tehát megfelel. Mégis mikor játszok, 5 percenként (van, hogy 1 percenként) kiírja ,,There is a problem whit your connecction." és akad néha fél percig is. A pingem 130 körül van (átlag, mert a 40 játékosból 10-15-nek 300 felett.) Így egyszerűen szörnyű és lehetetlen játszani. Mi a megoldás?

2013. jún. 8. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Másik szerveren próbáltál már játszani? Torrent, egyéb internetet igénylő programok, vírusirtó, tűzfal ki van kapcsolva? Megosztott az internet a lakásban (ha igen, akkor a megosztott gépek is bekavarhatnak, ha használódik az internetkapcsolat).
2013. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az internet nem megosztott, hanem mobilnet. Köszönöm a választ! Megpróbálom így.
2013. júl. 10. 17:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindent kikapcsolok majd, de akkor a gép nem lesz veszélyben?
2013. júl. 10. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eredeti szerverekről töltesz nem, ha esetleg nem vírusos a géped, mert lehet van amit blokkol a vírusirtó, de ha nincs csak a játékon belül letöltés, akkor semmi baja nem lehet.
2013. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eredeti játék, ezért eredeti szervereken játszom. Van három vírusirtó: Advanced SystemCare Ultimate, Iobit Malware Fighter 2, Avira Internet Security. Ha az ASCU-t és a IMF2-t kikapcsolom és marad az Avira és nem megy semmilyen letöltés, akkor nem lesz gond? Annyi a furcsa, hogy régebben semmi baj nem volt, mostanában csinálja. Lehet a 3 vírusirtó? Elég lenne játék közben csak 1?
2013. júl. 11. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég csak 1 vírusirtó a gépre. Nekem Avast van.
2013. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem az Avira bőven elég játék közben, én már régebben küszködtem vírussal, éppen ezért tökéletes védettségre törekszem és tökéletes összhangban vannak. Amit az egyik nem talál, azt megtalálja a másik.
2013. júl. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!