Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen vírusírtót használjak...

Levis56 kérdése:

Milyen vírusírtót használjak amelyik nem fogja vissza a pc-t? AVG, AVAST nem alternativa.

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 19:32
1 2
 1/13 Lord Keri ***** válasza:
Én a NOD32-őt használom, és az a tapasztalatom, hogy gyengébb gépeket se nagyon fog le. Viszont a fentiekkel ellentétben ennek nincs ingyenes változata.
2013. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Panda Cloud jött be. A toolbarja nélkül. Tényleg nem fogja a gépet, sem a netet, viszont megtalálja amit kell. Egy próbát megér. Van ingyenes, magyar változata is.
2013. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az van rajta,de mióta konfiguráltam lassítja a pc-t,talán nem kellett volna,addig pik-pakk ment.
2013. jún. 6. 19:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Az eset nod-ra írtam a választ a panda gyors csak olyan mint a szita már többször is megfáztam vele talán a licences jobb.
2013. jún. 6. 19:47
 5/13 uno20001 ***** válasza:

Microsoft Security Essentials.


[link]

2013. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lord Keri ***** válasza:
Ha kilövöd a vírusírtót akkor gyors a gép? Azért kérdezem, mert mondom a nod-ra nem jellemző, hogy lassítja a gépet. Nem szedtél össze valami kártékony programot?
2013. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most futtatom,19 vírust talált eddig pedig újra raktam az op rendszert első volt az eset hogy rátettem biztos ezért volt lassú.Nem értem ha rajta volt a vírusírtó mikor kaptam be a legyeket?
2013. jún. 6. 20:44
 8/13 anonim ***** válasza:

NOD nem szerepel az elmezonyokbe virusirtok teren.Es igen hatos verziot mar gyengebb gep is megtudja erezni.

Legkonnyebb a panda cloud...Nekem evyik gepen az van de soha se volt problemam.Mellette heti 1x malwarebytest lefutatom.(legjobb trojai es egyeb kereso,hittman pro mellett)

Es ha ennyire veszelyes vizeken evezzel,akkor sajnos egyik vedelem sem fog megvedeni 100%osan.

2013. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kösz a választ megpróbálok torrent oldalakról leszedni valamit, kóddal.
2013. jún. 6. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Azzal nem sokat fogsz érni..krekelt,tört védelmet sosem használunk,mert nem véd meg rendesen a fenyegetések ellen és meglepődve tapasztaltjuk ha furán viselkedik a gépünk,illetve egyéb keresők szemetet találnak utánuk..
2013. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!