Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sos mit csináltam rosszul?...

Sos mit csináltam rosszul? Félek? Baj lesz? Mi történhet?

Figyelt kérdés

?Tegnap elött regisztráltam a csabitásbóljelesoldalon. ÉS én hülye nem tudom miért. Na szóval lehetett mobilon pénzért venni akciópontot meg mindent, és én vettem. Az én telefonom vagyis sim kártyám olyan hogy pénzt kell rárakni és annyit tudok lebeszélni nem pedig a másik. És nemrég hivott a vodafone csak le kellett raknom ..mert dolgom volt...és most olvastam ezt az egész fizetős dolgot azt irta az sms-a. hogy? köszönjük hoggy ezt és ezt választotta 330 az ön telefonszámlájára....de nekem ugye nem telefnszámlám van és nagyon nagy valőszinuséggel ezért kerestek a vodafontol

és mindjárt fognak is. szerintetek most mi a baj ? valamit rosszul csináltam vagy fizetnem kell majd valamit?

14/L


2013. jún. 6. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a baj hogy a legtöbb ember nem ért a telójához ill semmi ehhez hasonlóhoz! 14 éves vagy azért vmi derenghetne...Ebbe a korba nőlsz fel ahol az embereket behatárolja a technológia és kb ahogy észre vettem sötétség van benned ezen a téren!Nah m1 lehet nemis baj az!Szóval! feltöltőkártyád van a vodánál eddig világos! vettél vmi szart neten ennyi...nincs ezzel probléma ha már megvetted nincs mit tenni levonják a feltöltőkártyádról a zs-t! asszezm vodánál is a legkisebb összeg ügye amennyivel feltöltheted a kártyádat 1500ft namost ha szüleid feltöltik 1500-al akk ügye van 1500ft-od rajta amit vagy lebeszélsz vagy jelen esetben ahogy te is tetted levásárolsz ! elköltöttél 330ft-ot a kártyádról...nem nagy cucc csak égő lessz megmondani a szüleidnek ha esetleg érdeklődnek vagy rájönnek h kevesebb a zs a kártyádon! xD a vodafon lehet azért hívott mert nincs zs a kártyádon vagy csak úgy pont jókor jött ki h hívtak! :D szokásuk a basztatás...
2013. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző szóló vagyok! :D Szóval NO para csak elköltöttél véletlen ahogy írtad 330ft-ot ez nem a világ vége! és igen kikell fizetni de ez automatikus vagy van amikor jóvá kell hagyni de ha már sms-t is kaptál arról h vásároltál általában akkor már levonták a pénzt.nézd meg hogy az oldalon megkaptade az SMS-ért járó akciópontod vagy mid
2013. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!