Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom növelni a youtube videó...

Tudom növelni a youtube videó feltöltés sebességét?

Figyelt kérdés
Egy 2,5 gb-s (13 perc) vidit azt írja hogy 800 perc(798) feltölteni és tényleg nagyon lassu ez miért van? gondolom a netem miatt de arra ránéztem: hálozati és megosztási központ-kapcsolatok-sebesség:54mbps és jah... ez mit is jelent ez lassu vagy gyors? többet a netért nem tudok fizetni (t-mobil-tv,telefon,internet csomag).

2013. jún. 6. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

A maximum sebesség amivel tölthetsz az az előfizetett internetcsomaghoz tartozó elméleti maximum sebesség. Ez lehet ettől kevesebb is, egészen a garantált sebességig.


Az 54Mbps viszont nem az a szám amit keresel vagy amivel menni fog, az csak a router elméleti átviteli sebessége.


Elsődlegesen találd meg mennyi a fizetett csomag sebessége, az lesz a maximum amit elérhetsz.

Ezt növelni csak úgy tudod ha gyorsabb netre fizetsz elő, és azt a gyorsaságot a router is képes közvetíteni.

2013. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!