Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook fiókot meg lehet...

Facebook fiókot meg lehet nyitni úgy h nem tudom a mail címet és a jelszót?

Figyelt kérdés

Az a nagy szomorú helyzet h a bnőm csinált egy számomra ismeretlen mail címmel és jelszóval egy új Fb fiókot magának. se a gépéről se a mobiljáról nm tudok rámenni mert egy 3. gépen szokta csak használni amit nm tudok használni mert jelszóval védett. azon a fiókon állandóan fent van cseten és ha meglátom h írogat egyből becsukja a laptopot. mostanában amúgy is rettentően furcsán viselkedik és sok új, furcsa pasival lóg együtt akiket eddig messzire került. nem tudom eldönteni h esetleg kavar bármelyikkel is vagy belerángatták vmi baromságba de nagyon félek mindkettőtől.

válaszotokat megköszönöm



2013. jún. 6. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz bemenni. Ha az e-mail címet és annak jelszavát ismernéd, arra kérhetnél új jelszót, de így, hogy semmit nem tudsz, nem működik.
2013. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Csak szólok, hogy egyébként is illegális más fiókjába betörni. Meg ugye te sem gondolod komolyan, hogy a párkapcsolati problémáidat számítástechnikai eszközökkel kell kezelned?
2013. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég, ha a barátnőd születésnapját tudod.

Aznap ne felejts el virágot venni neki!

2013. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. tudom h illegális. nem, nem gondolom h azzal kell kezelnem, csak semmit nm mond el az utóbbi pár hétben -hónapban. olyanokat csinál amiért már a rendőrségen is megfordult és olyanokkal lóg akik nem rendes emberek. (drogosok, egy két bűnöző, 1 strici) és hát agyfaszt kapok h mit csinálhat. nem egyszer próbáltam vele beszélni hidd el de semmi értelme nm volt, próbáltam faggatni már ugy is h becsiccsentett hátha akkor megered a nyelve de az sem vezetett jóra. :(


3. tudom a szülinapját, de nm értem mire akarsz vele kilyukadni.

am nem csak akkor kap virágot hanem havonta többször is megszoktam lepni egy egy szállal a kedvencéből. ;)

2013. jún. 6. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

Arra akartam kilyukadni, hogy sokszor jobb, ha nem is tudsz mindenről. Ha egy nő valamit titkol, akkor nem érdemes kutakodni, mert kiderül és biztos veszekedés lesz a vége.

2013. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!