Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Adsense, machinima,...

5510 kérdése:

Google Adsense, machinima, Social Blade sbt? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Kicsit összezavarodtam ebben a témában, van google adsense-m és youtube-on keresek pénzt, de még nem vagyok youtube partner. Szóval ha partner leszek, akkor nem adsense-vel fogok pénzt keresni, pl social blade-vel? Az tudom, hogy ez egy cég, de ilyenkor még mindig kelleni fog az adsense?

Nem gameplay csatornám van!!



2013. jún. 5. 11:52
 1/4 anonim válasza:

Machinima SocialBlade mind egykutya a lényeg az, hogy az ő cégüknek megy a Te feliratkzásod és megtekintésed (neked is megmarad) és ők abból élnek és ezért fizetnek őket pedig elvileg a YouTube fizeti meg a YouTube reklámokból.

Ha sokan néznek=sok pénz.

Az Adsense pedig a reklám pénz szolgáltatás ez alap ha partner akarsz lenni.

De ajánlom figyelmedbe, hogy a Machinima CSAK Gameplay csatornákat fogad el oda kizárt, hogy bevesznek úgyhogy menj SocialBlade vagy ajánlom még a FullScreen-t is :)

2013. jún. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Azt mondták sokan, hogy a SocialBlade elég fos...A GoPotato-ról tudsz valamit?

2013. jún. 8. 01:54
 3/4 anonim válasza:

Nem de most néztem meg a csatornáját ami elég gagyi a 70 millió views-el...

Machinima 2 Milliárd mingyárt...

2013. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah...oksa, köszi de már mindegy, mert Fullscreenes lettem :D
2013. jún. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!