Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ki vagyok jelentkez...

Facebookon ki vagyok jelentkezve chatről, mégis elérhető vagyok?

Figyelt kérdés
Ha be vagyok jelentkezve facebookra, de a chat ki van kapcsolva, akkor is elérhetőnek mutat a többiek számára. Miért? Elég idegesítő. Csak akkor nem zöldít, ha kilépek PC-n fácséról. Miért van ez így?

2013. jún. 4. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha leírnád normálisan, hogy mit is csinálsz, akkor lehetne válaszolni.

Mobilról is fenn vagy?

3G vagy wifi?

Használsz FB Messengert?

Androidos a mobil?

És ez csak néhány alapkérdés, ami nélkül összevissza válaszokat kapsz, mert minden esetben másképp működik a jelrendszer.

2013. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezen mi nem értelmes?

Ha valaki nincs be jelentkezve/mobilról van bejelentkezve, akkor chat nem mutatja elérhetőnek - illetve mobil esetén a telefon jelzést teszi a neve mellé.

Elvileg csak akkor vagy elérhető, és jelenik meg a neved mellett a zöld pont, ha PC-n a chat be van kapcsolva. Legalábbis nekem eddig így volt. Ha PC-n be voltam jelentkezve, de a chatet kikapcsoltam, akkor csak telefonon elérhetőnek mutatott. Most meg hiába kapcsolom ki PC-n a chatet, akkor is elérhetőnek mutat.

Illetve csak a listán... Mert ha egy ismerősöm rámegy a chatlistán a nevemre, a beugró ablak már nem mutat elérhetőnek, csak a telefon van a nevem mellett. Tehát csak a listán "zöldít be". Ennél értelmesebben nem tudom leírni...

2013. jún. 5. 10:47
 3/3 A kérdező kommentje:

De hogy a kérdésedre válaszoljak:

Telefonon wifi és 3G is, igen, telefonon van Messenger app és androidos a mobil.

De ez így van már elég régóta, és eddig minden úgy működött, ahogy fent írtam.

2013. jún. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!