Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ez? /PAYPAL - csak...

Hogy lehet ez? /PAYPAL - csak aki ért hozzá/

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a paypal számlámra nem tettem pénzt már fél éve, így gyakorlatilag azóta 0 Ft van rajta. Azóta viszont több alkalommal is vásároltam (kb 10 000 Ft értékben azóta). Mivel össze van kötve a bankszámlámmal a paypal számlám gondoltam automatikusan leveszi arról az összeget, viszont a napokban épp néztem, és nincs összekeötve (Úgy emlékeztem régebben megcsináltam az összekötést, de ezek szerint mégsem), valamint utánanéztem a bankszámlámon is és nem történt terhelés a netes vásárlásaim után.

Ebből az következik, hogy teljessen ingyen vásárolgattam az elmult időben, amit nem igazán értek, hogy lehet. Valaki elmondaná, hogy most akkor mi van?


2013. jún. 3. 16:44
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:

nem lehet, hogy régebben tettél fel rá pénzt, és abból "maradt" még valamennyi?


ellenőrizd a PayPal számládat, hogy mennyi van rajta

2013. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemnem, egyértelműen 0 van rajta azóta.
2013. jún. 4. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz hirem van, nem uszod meg ilyen konnyen es sajnos nincs ilyen bazi szerencsed, hogy ingyen vasarolsz.


Valamit felre neztel, valamit elfelejtettel, de az tutti, hogy a vasarlasoknal, amennyiben a PPt hasznaltad fizetesnel, ugy te a penzedtol, ilyen-olyan uton megszabadultal, csak meg nem vetted eszre, hogy honnan hianyzik.


Ertek a PPhoz, evek ota hasznalom, fizetesre, penzkuldesre, illetve eladasnal arra kapom a penzem.


Az en PPom ossze van kotve a bankszamlammal. Tovabba ossze van kotve egy hitel kartyammal. Ha eladok valamit, akkor jon a vevotol a penz, es a PP egyenlegemben ott van, hogy mennyi az annyi. Legyen pl. 1000

Meglatok valamit es meg akarom venni, legyen 1500.

Fizetesnel a PPal fizetek, es a PP ilyenkor automatikusan eloszor a PP egyenlegen levo ezeressel fizet, es a maradek 500at kivalaszthatom, hogy a bankszamlamrol vegye le, vagy a hitelkartyarol.


Sot, olyat is tudok, hogy veszek valami online boltban valamit, es PPal fizetek. DE! NEM jelentkezek be a PP-omba, a PP csak egy felulet, ahol biztonsagosan hasznalom az egyik bankkartyamat (mert van tobb is;). Vagyis ebben az esetben a bankkartyamrol veszik le a penzt es a PP fogja levenni a penzt es nem az online bolt. De ennel a tranzakcional nem jelentkeztem be a PPomba, vagyis nem a PPal osszekotott bankszamlamat, vagy hitelkartyamat hasznaltam hanem egy olyan bankkartyat, amit a PP nem ismer, a PP csak a kozvetito szerv, hogy ne a vadidegen online boltosnak adjam oda a kartyaszamot.


Ertheto?


Nezd meg az osszes bankszamladat, mert valahonnan hianyzik a penz.

Ha nem, akkor a PPon belul a transaction history menj vissza a legelejere, es biztos lesz ott egy olyan resz, ahol anno raktal penzt a PPodra, vagy kaptal penzt valakitol es ebbol az egyenlegbol koltekeztel es azt hiszed, hogy ingyen vasaroltal...

2013. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen már megvan a megoldás, az a helyzet, hogy szerencsém az van, mert nem az én kártyámon van, hanem egy ismerősén.

Viszont nem tud róla :P

De azért nem használom ki a helyzetet, elég volt eddig :)

2013. jún. 8. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!