Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Wifit hogy állítsam be?

A Wifit hogy állítsam be?

Figyelt kérdés
Lehetőleg minél egyszerűbben írjátok le légszi! Ezidáig vezetékes netem volt. Volt hozzá egy modem. Bekötöttem úgy, hogy wlan kábel a gépbe meg a routerbe, telefonkábel a routerbe plusz a ruterbe a tápkábel és kész. Most megcsináltam a wifi beállításokat azok alapján, amiket a net ír. Alapból úgy kell használni, hogy az addigi routerből egy ethernet kábelt dugok a wan helyére és elvileg működnie kéne? Csak mert utána tudok csatlakozni, de a gépem azt írja ki, hogy korlátozott. Na innentől kezde semmit sem értek:S Szóval egyszerűen, ha lehet:)

2013. jún. 2. 22:00
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Mivel telefonkábelt emlegetsz, gondolom ADSL neted lehet. Annak a használatához be kell jelentkezned név/jelszó megadásával. Ezeket az adatokat a számítógépbe beírtad, de a router-be valószínűleg nem írtad be. Ezt kell pótolni.

A legpontosabban úgy tudnám elmondani, ha tudnám a router-ed típusát.

Példának itt egy TP-Link router beállítása képekkek illusztrálva:

[link]

2013. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Igen, ADSL netem van. És amit linkeltél, azt már megcsináltam, de így sem jó:S Pedig mindent ugyan úgy csináltam... A routerem TP-Link (TL-WR941ND). Esetleg az segíthetne, ha bevinném egy számítástechnikai boltba, és ott beállítanák? Vagy a gépemen lehet a probléma?

2013. jún. 3. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!