Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szoktatok a teszveszen árulni?...

Szoktatok a teszveszen árulni? Ti is kaptok állandóan figyelmeztetést a Teszvesz csapatától - "szabálytalanság" miatt?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom, hogy nálam mindig találnak valamit, holott ugyanúgy csinálok mindent mint mások (eladás).

Lehet valaki bemószerolt, és én kitüntetett figyelmüket élvezem?

A múltkor azért kaptam, mert egy márkanevet csupa nagybetűvel írtam (mert láttam, hogy mások is így csinálják), most azért mert a postaköltséghez annyit írtam, hogy a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően - ez is bajuk volt, pedig 10 eladóból 8nál ugyanígy van, ezeket nem veszik észre, csak engem?


2009. okt. 7. 09:07
 1/1 anonim válasza:

árulni nem szoktam, és most már venni sem, mert 2-szer átvágtak a ruhacsomagokkal, és még 2 megrendelésemet visszamondtam, mert 5-6 ezreket nem akartam még bukni, elég volt az első 2. Azóta ugye a véleményezésnél ott van, hogy nem vettem át a csomagot, így amikor próbáltam valamit venni, az eladó nemet mondott.

persze megértem, csak utána folyamat kaptam a leveleket a Teszvesztől, hogy a szabályban ezvan meg az van, így meguntam, és már el sem olvasom.

Szóval nem csak téged spéciztek ki =)

2009. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!