Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A thePiratbay torrent oldalon...

A thePiratbay torrent oldalon mi az a fehér bevillanás?

Figyelt kérdés
(nagyon ritkán használom pont ezért, mert ez nekem eléggé aggasztó) Én valami sütire tippelek, mert ha süti törlés van újra berakja, de mit csinál?
2013. jún. 1. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Na: milyen villanás?!

Előjön egy új lap mondjuk, de aztán mögé rakja be?

Nem akkor történik, ha rákattolsz egy linkre?

Tudod mit: kísérlet: megvárod, számolod, míg rendes torrentezés közben 3-szor villan. OK? Most megnézed, hogy Mozilla hányszor van megnyitva a jelenlegin kívül. 3? Tökéletes. Egy fehér villanás: egy új Mozilla oldal, hirdetéssel, mert a thepiratebaynek is meg kell élnie vmiből. Ja.

2013. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem új oldal azt észre venném, hanem egyszerűen megjelenik valami fehéres de egyből be is záródik. Olyan villanásról van szó mintha megnyitnád a böngésződ és bezárnád. ( és mondom biztos vagyok benne hogy sütiről van szó)
2013. jún. 1. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
felugró reklám és a böngésződ blokkolja is rögtön ezért záródik be.
2013. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!