Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet router jelszót le...

Tyson Kallas kérdése:

Hogy lehet router jelszót le kérni?

Figyelt kérdés
Helló! Tőletek azt szeretném meg kérdezni,és a segítségeteket kérni,hogy mi van akkor,ha nincs meg a lap,amire le volt írva a jelszava a routernek?Be írtam már 100 fajta 192.168.1.1 stb-t de egy darabot sem adott be. Meg próbáltam úgy,hogy újra indítom a router,és hátha úgy be adja,de nem... Inviteles internetem van... Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm
2013. jún. 1. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Az nem jelszó, hanem ez IP cím. A manual írja, hogy mi az adott típus alapértelmezett elérési címe.

G.

2013. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,én telefonomról wi-fizni szeretnék,csak nem tudom a jelszót,és láttam,így kell meg váltóztatni/le kérni stb a router jelszót,de nem adja be...
2013. jún. 1. 20:54
 3/10 uno20001 ***** válasza:
Modem-ed van vagy router-ed?
2013. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz az a routerhez tartozó jelszó, de amiről írsz meg a router Ip címe.


Belépsz a böngészőbe, a címmezőbe beírod a router IP címét ( pl 192.168.0.1 ) ott tudsz belépni a router menüjébe és ott tudsz adni/megváltoztatni jelszót.

Ha elfelejtetted a jelszavad, akkor reseteled a routert, a fent leírt módon belépsz, beállítasz egy új jelszót és öröm bódottá ( és a pocsodre írod fel, nem papaírfecnire :P ). A reset utáni default login/password meg van adva a router leírásában.

2013. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Amire te gondolsz az a routerhez tartozó jelszó, de amiről írsz meg a router Ip címe.


Belépsz a böngészőbe, a címmezőbe beírod a router IP címét ( pl 192.168.0.1 ) ott tudsz belépni a router menüjébe és ott tudsz adni/megváltoztatni jelszót.

Ha elfelejtetted a jelszavad, akkor reseteled a routert, a fent leírt módon belépsz, beállítasz egy új jelszót és öröm bódottá ( és a pocsodre írod fel, nem papaírfecnire :P ). A reset utáni default login/password meg van adva a router leírásában. " De,ugyan ezt meg csináltam,de nem jó... Reseteltem,nem adja be,semmi... És,ha mondjuk azt mondom,hogy ez modem-em van? Abba is tudnál segíteni? Ja,és ha oda fel írom,le jön egyszer,tudod én szoktam mosni ;) :DD

2013. jún. 1. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy a szerelem-szex katgóriában 5 perc alatt találok olyan perverzet, aki úgy rányomja a tollat, hogy örökké látszani fog ? xD


Ha modemed van, akkor is megpróbálok segíteni. Csak akkor most írd le érthetően, hogy mid van és mit szeretnél csinálni. :)

2013. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Modem-em van. És azt szeretném meg tudni,hogy az internetem jelszavát,hogy tudom meg nézni/meg változtatni ... Telefonos,wi-ziség miatt
2013. jún. 1. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Reseteled a rútert. Felcsatlakozol a rúterre. Megkérded a guglit, hogy miként lehet lekérni az alapértelmezett átjárót. Na, az lesz a cím, amit be kellesz írni!

G.

Ui.: Ne sz@rozz a guglival: keresés, CMD, ipconfig

2013. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Reseteled a rútert. Felcsatlakozol a rúterre. Megkérded a guglit, hogy miként lehet lekérni az alapértelmezett átjárót. Na, az lesz a cím, amit be kellesz írni!

G.

Ui.: Ne sz@rozz a guglival: keresés, CMD, ipconfig"

Reseteltem a router-t igen. "Felcsatlakozol a routerre" igen biztos... "Ne sz@rozz a google-val:Keresés,CMD,ipconfig" Hát,de itt nem az ip-met lehet át confizni? o.O

2013. jún. 1. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Vagyis nekem még nem sikerült...

G.

2013. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!