Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letudok tiltani egy weboldalt...

Letudok tiltani egy weboldalt a gépemen?

Figyelt kérdés

A kérdés azért született meg, mert segítséget szeretnék kérni a következő kérdésben: Párom állandóan egy weboldalon lóg, amit már nagyon unok, ezért szeretném letiltani akár a böngészőben(mozilla, ill. comodo dragon), akár ha lehet, úgy az egész gépemen, hogy ne tudja még megnyitni sem.

Nem akarok gonoszkodni, csak kíváncsi vagyok, meddig bírná az oldal nélkül...

Tehát? Valaki tudna segíteni? :)



2013. máj. 31. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:

írd be a elérhetőségét a host.dll -be.

keresővel megtalálod.

vagy tűzfal, vagy rúter tűzfala.

2013. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dll fájlba írni? Aaaz igen.

Erre keress: hosts fájl. A wikin is van cikk a használatáról.

Egyébként egy kapcsolatban a párbeszéd mindig optimálisabb, mint a tiltás.

2013. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs kiterjesztése a HOSTS fájlnak.


dll injection :DDD Na persze.

2013. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

melyik ez az oldal? Facebook? routerben le lehet tiltani, de ahhoz tudni kell a router jelszavát(abba is be kell tudnod lépni, az adminjába)...

ha a párod is tudja a router adminfelületének jelszavát, akkor megintcsak bukta, mert ugyanúgy kiszedi a tiltást, ahogy te beraktad...

Amúgy, mivel feltételezem, nem vagytok gyerekek, nem működik már a Megmondalak anyunak , meg a hasonló gyerekes dolgok, én megmondanám a páromnak, hogy nagyon sokat lóg az ominózus oldalon, ezt nem bírom, ha folytatja, repül... ha gyerekek vagytok(de csak akkor!), akkor megemlíteném az anyjának, apjának, ő el tudja rekeszteni a géptől, vagy lejelszavasíthatja a gépet, aztán akkor egyáltalán nem is fér hozzá...

2013. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, ott Szűrésnek hívják asszem a router adminfelületén belül a dolgot... de azt tudnod kell, hogy a szűrés alapból picit lassítani fogja a böngészést,a netet(nálad is,akkor is, ha épp te használod a netet), mert a router akkor minden alkalommal ellenőrzi, nem épp a tiltott oldalt akarod-e olvasni...ez pedig idő...pár másodperc...
2013. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, utána fogok nézni.

Egyébként a férjemről van szó. Csak meg akarom tréfálni, azért "kellene" a segítség.

Már kérdeztem tőle, hogy meddig bírná az oldal nélkül(tehát nem sunyiságból akarok vele "kiszúrni", mert nem merem megmondani neki a véleményem), de a válasza annyi volt, h míg nem muszáj, nem fogja kipróbálni. Így gondoltam, hogy a tudta nélkül próbára teszem. :)

Az oldal nevét szándékosan nem említettem, mert gyanítom férfiaktól érkezett a segítség, s ha elárulom előre, hogy a focimanager.com-ról van szó, nem kaptam volna választ! :)

2013. máj. 31. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:

kaptál volna akkor is...nem szereti mindenki a focit, sőt.:D

a legjobb megoldás a routerben való tiltás.

2013. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 menta34 ***** válasza:
Nem a letiltás a művészet, hanem úgy letiltani, hogy ne kezdjen gyanakodni, ne keressen hibát és ne oldja meg :)
2013. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha firefoxod van akkor az adblockplushoz add hozzá, és akkor nem is ír ki semmit, csak max. egy üres oldal jön be. Vagy úgy is csinálhatod, hogy pont a lényeg ne látsszon az oldalon.
2013. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!