Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden bekapcsolásnál megjelen...

Minden bekapcsolásnál megjelenik egy pajzs alakú ikon az asztalon . A program neve:Jucheck. Exe Gyártó: Orade America Inc. Hogyam tudnám eltüntetni, hogy többé ne jelenjen meg?

Figyelt kérdés

#program #Juchk.exe
2013. máj. 30. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyomj rá egy igent. Az csak a java frissítése.
2013. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én nem akarom azt!. Azt kérdeztem,hogyan tudom megakadályozni,hogy ne jelenjen meg. Soha nem fogok rá Igent nyomni,ha egy milliószor jön is elő ! ! !.!
2013. máj. 30. 13:17
 3/9 Komplikato ***** válasza:

"Soha nem fogok rá Igent nyomni,ha egy milliószor jön is elő ! ! !.!"


De miért nem? :D


Egyébként ha igent nyomsz rá és frissít utána is benne lesz a memóriába, lassítja a gépet és össze akad mindennel. CCleanerrel szedd ki az induló alkalmazások közül.

2013. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, "keresés" mező. Ide beírod "msconfig", nyomsz egy entert. A felugró ablak "automatikus indítás" fülénél kiveszed a pipát a Jucheck.exe elől és többé nem fog zavargolódni...
2013. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom. Visszajövök,ha sikerlt,ha nem.
2013. máj. 31. 12:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Beléptem a vezérlőpult-ba ,beírtam,hogy msconfig,előjött az említett abla,bejelöltem az automatikus indítáat. Elótt kb / nem számoltam meg / 30 féle progra,de Juchek.exe nem volt kötük,pedig a nyíllal fel-le kerestem.Java pr.van,de Juchek.exe nincs. Sajnos !
2013. máj. 31. 13:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Komplikátó! Nem tudom hogyan kell kiszedni az induló alkalmazásokból sem !Szintén sajnos !
2013. máj. 31. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a java update-hez van köze, így esetleg erre keress rá az induló progik közt...
2013. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket,végül sikerült,nem eszi az idegeimet percenként a villogó ikon !
2013. jún. 12. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!