Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem egy koncertet, de...

Letöltöttem egy koncertet, de nem tudom lejátszani, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
letöltöttem egy koncertet 16 rar fájlba vágták szét, kicsomagoltam összeraktam, de valamiért mindig csak 1:09-ig játssza le, a VLC. más meg egyáltalán nem... az összerakást TC-vel csináltam és kiírta h nincs crc fájl de attól még összerakta

#letöltés #VLC Media Player #koncert lejátszás
2013. máj. 29. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyjából ugyanakkora a kicsomagolt fájl mérete mint a rar fájlok összesen?

az egész koncert rajta van, nem csak ez az 1 perces promo videó az egész?

bele tudsz tekerni 1.09 után úgy h a lejátszás folytatódik?

2013. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsomagolva majdnem kétszer akkorák, mint rarban, de a 16ból 3 rar jóval kisebb, mert elvileg az összes 500 mb-s, de ez a 3 csak száz valamennyi. szerintem ez lehet a baj, hogy hibásak. megpróbálom letölteni őket még egyszer, hátha jók lesznek. Köszi a segítséget :)
2013. máj. 31. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
letöltöttem még egyszer a hibás 3 rart, most már jó, össze is raktam egy fájlba, de még mindig csak 1:09ig játssza le, pedig több, mint 7 giga a koncert
2013. máj. 31. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
kézzel bele tudsz tekerni 1.09 utánra? lehet pont ott van egy hiba, amit a lejátszó nem tud kezelni, de áttekerve simán játszaná tovább...
2013. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!