Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a k. a élet van a facebookk...

Mi a k. a élet van a facebookkal megint?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy semmilyen funkciója nem működik. Nem működik az pl (mióta megint egy RENDKÍVÜL fontos újításon esett át), hogy az albumokat lehet mozgatni. Nem működik sok más sem. Egy kalap fos az egész. Ma nézegetem a képeimet, és látom, hogy az egyik albumomban teljesen össze-vissza vannak a képek, nem sorrendben. Már akkor sem értettem. Mindegy, visszarendezgettem őket, fél óra, semmi baj. Erre (hogy azzal az albummal rendben van minden) összekeveri a képeket egy másik albumban. Szintén vagy 150 kép, értelmük akkor van, ha sorban vannak.. Mindegy, megcsinálom. Erre random összekever egy 3.-at is, és újból az egyik visszahelyezgetettet. Mi a sz.r ez megint??? Már kb. dühroham kerülget, cirka 2 órája szarakodok vele.. Miért ilyen fos asz egész???

2013. máj. 26. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Kispajtás! Ha nem tetszik, nem kell használni! Ilyen egyszerű...


Fizetsz érte, hogy olyannak fejlesszék, ami neked tetszik? Nem. Ingyen használod? Igen. Innentől hiába háborogsz - főleg itt.


Ha nem szereted a tökfőzeléket, akkor nem eszed meg. Vagy te megeszed és közben folyamatosan pofázol, hogy fúdesz@r?

2013. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
+1, ha ennyire nem tetszik, senki nem kötelez arra, hogy használd, vagy több száz képet tegyél fel magadról...
2013. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Facebook-ot is emberek készítik, nem istenek - így lehet benne hiba. Amit nyilván (idővel) ki fognak javítani. (Érdekük.)
2013. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oké.

1. Nem vagyok a kispajtásod. Nem gondolom, hogy ilyen jóban vagyunk, hogy így becézz, mert feltételezem, becézni akartál.

2. A Facebook - bár ezt időnként sokan elfelejtik - elsősorban egy tartalommegosztó oldal, és mint ilyen, engedtessék meg nekem, hogy képeket töltsek fel. Igen, én erre használom, nem kapálom a virtuális földemet, meg baromi magasröptű idézeteket osztok meg.

3. Azért, mert valami ingyenes, nem törvényszerűen kéne, hogy következzen, hogy sz.r.

4. Fizetős? Legyen. Ha jobb lenne, kifizetném én, bizonyisten, azonban erről egy kamu híren kívül nem volt még szó.

5. Kijavítják? Hát jó lenne. De nem hinném. Az albimaimat a Dragndrop ikon ellenére sem tudom mozgatni hetek óta, sem mások. Anno képet nem tudtam egy fél éven át feltölteni (sok emberrel egyetemben). Csak magamat tudom ismételni - azért, mert valami ingyenes, nem kéne sz.rnak lennie.

6. A kérdésem lehet, hogy nem szép hangvételű volt, de emberek, 1 percig mi lenne, ha az azonnali támadás helyett belegondolnátok? Először nem tudtam, hogy hiba. Konkrétan fél órát sz.rakodtam, mire az első album képeit helyreraktam. Aztán jött a következő. Addig már leesett, hogy ez valami hiba, de addigra kb. 3 órám ment el rá.. Csináltam a gépen egy teljes körű vírusírtást, hátha, de nem, semmi. Tiszta, mint a patyolat. Visszaléptem, most már 4 albumom is teljesen összevissza van az ezelőtti egy helyett.. :( Ezért az ok nélküli beszólás helyett arra kérnélek inkább Titeket, nézzétek meg, hogy nálatok van-e valami probléma.

2013. máj. 26. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne tegyél 16-20 képnél többet egy albumba, mindjárt egyszerűbb lesz a helyzet.

Szedd szét őket több részletbe.

2013. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ehhez bármi köze is van, de köszönöm.
2013. máj. 26. 23:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Amelyik albumomban 13 kép van, azzal is ugyanez van.
2013. máj. 26. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:

"A Facebook - bár ezt időnként sokan elfelejtik - elsősorban egy tartalommegosztó oldal"


Na ez egy szép nagy tévedés.

A közösségi oldalaknak nem a tartalom megosztása az elsődleges feladata, főként nem a facebooknak.

Illetve a gépeden történő vírusirtásnak SEMMI köze nincs az internetre feltöltött képeidhez.


Nálam továbbra is megfelelő a sorrend.

De egy albumban miért olyan hatalmas gond, ha nem sorban vannak a képek?

Illetve továbbra sem hiszem, hogy van értelme több száz képet feltenni... Évi 10-20 kép is untig elég, ha képeket akarsz feltöltögetni, arra ott a picasa vagy a flickr ahol 1 TB helyet adnak és ezek kifejezetten a képek tárolására jöttek létre.

2013. máj. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

1. Frászt. Lekezelő akartam lenni.


2. Frászt. Közösségi oldal. Ha képeket akarsz megosztani, menj a Flickr-re, épp most adtak 1 TB-ot mindenkinek.


3. Nem, de nincs jogod ilyen stílusban hisztizni. Vagyis jogod végülis van, csak értelme nincs.


4. Magánügy.


5. Lásd 3.


6. Mi lenne, ha én dönthetném el, hogy egy alpári trágár kérdésre milyen stílusban válaszolok? Majd ha a kiírt kérdésben is csak arra kérsz, nézzem meg, megnézem.

2013. máj. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A személyeskedő részektől eltekintek, lényeg a 3. pontban van. "3. Nem, de nincs jogod ilyen stílusban hisztizni. Vagyis jogod végülis van, csak értelme nincs." Nem, ahogy te is írtad, nem kéne ilyen szarnak lennie. Nincs értelme hisztizni? Legalább annyira nincs, mint ahogy annak sem volt, hogy te ideböffentél. Köszöntem.

5. Eldöntheted, el is döntötted, válaszoltál, mindenki örömére.

2013. máj. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!