Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-hez hol és milyen...

Gmail-hez hol és milyen programot tudok letölteni, hogy ne kelljen mindíg nézegetni hogy jött-e mail, hanem a tálcán vagy valahol megjelenítse?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 18:56
 1/9 Komplikato ***** válasza:
Én Trilliant használtam erre, de szerintem a Google GTalk vagy a helyette kijött Hangout kliens is tudja, bár nem próbáltam őket.
2013. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam itt GYK-n egy hasonló kérdésben:

[link]

2013. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Thunderbird vagy az outlook is tökéletes erre a feladatra!
2013. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A GMail-ben be lehet állítani (talán a Labs-ban), hogy az ikonja tartalmazza az olvasatlan beérkező levelek számát. Így, ha a GMail fület nyitva hagyod a böngésződben, böngészés közben rápillanthatsz az ikonjára - de egyébként a címsorában is írja. Meg vannak böngésző pluginek, amik kitesznek egy eszköztár gombot, ami szintén mutatja ezt a számot (Chrome-hoz tuti van, gondolom Tűzrókához meg többihez is akad).


Meg a GMail-ben van olyan lehetőség (szintén nyitva kell hagyni), hogy asztali értesítést jelenít meg új levélnél.

2013. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Thunderbird levelező megnyitva alul a Tálcán, ha email érkezik, a jobb sarokban, kis ablakban jelzi.

Milyen böngészőt használsz? Firefox-hoz a Kiegészítőknél az Addonsban találsz letölthetőt, Chrome webáruházában is van ilyen bővítmény.

2013. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha windows7; vista van a gépeden akkor

[link]

2013. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2013. máj. 25. 01:04
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!