Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook adatlapokon mi az a...

Facebook adatlapokon mi az a hívás gomb?

Figyelt kérdés

A borítókép jobb alsó sarkában van.

Nem mindenkinél látom.

Ha arra kattintok mi fog történni? nem akarom kipróbálni ameddig nem tudom mi az.


2013. máj. 22. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem látom


állítólag lesz valami faces telefonálás, de nem értem, hogyan

2013. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mindenkinél van kint az adatlapon. Nem tudom mitől függ, lehet hogy attól hogy az illető szokott e mobilos facebook alkalmazással belépni.
2013. máj. 22. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy én a böngészőmből léptem be mikor láttam.

Egyébként nem iphone-om van.

2013. máj. 22. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
már előttem leírták. mégegy nettelefonos megoldás. bár sok értelme tényleg nincs. max akkor, ha a 2 fél telefonról, wifin van fenn.
2013. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nézegettem több adatlapot és online ismerősöknél láttam
2013. máj. 22. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy működik, mintha skype-on beszélnél valakivel. Rákattintasz a hívásra, megnyílik egy ablak ahol látod a partnert és egy kis ablakban magadat is, így tudtok dumcsizni. Asztali gépeken is megy. Facebook Video Calling- ez a kis plugin szükséges hozzá, hogy mindkét fél tudjon beszélni. Ha pl. felhívsz valakit, akinek ez nincs a gépen, a program rögtön fölajánlja magát, és seperc alatt letölthető.
2013. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!