Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi DOS-os Aladdin vagy...

Régi DOS-os Aladdin vagy Oroszlány-királyos játékot lehet neten játszani valahol?

Figyelt kérdés
XP.n nem tudok:(
2009. okt. 3. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
XP-n is lehet játszani, csak emulátor kell hozzá. Nekem a nintendo-s verzió megvan, ha gondolod elküldöm neked az emulátorral együtt.
2009. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kell akkor a Sega dreamcast verziót is el tudom küldeni.
2009. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ,de egy szót sem értettem abból, amit írtál:))

elmagyarázod először mi mit jelent?

2009. okt. 3. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:

emulátor: egy bizonyos futtatási környezet szimulálása.

A Nintendo és a Sega Dreamcast egy ma már retro játék konzol. Ezekre régebbi játék konzolokra megjelent játékokat A számítógépen is lehet játszani-emulátor segítségével. Az emulátor az egy program egyébként.

Nem tudom így mennyire érthető?

2009. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát úgy nagyjából felfogtam asszem:)kszi!
2009. okt. 4. 15:08
 6/7 anonim válasza:
A lion kingből (oroszlánkirály) a SEGA verziót töltsd le, az XP-n is megy! :):):)
2010. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok. A régi DOS Alladinból az exe fájlnál jobb egérgomb,tulajdonságok,majdpedig a memóriánál álítsd mindet automatikusra. Ha így se megy, akkor a kompatibilitást csináld windows 95-re.
2010. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!