Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Survey, az átverés?

Survey, az átverés?

Figyelt kérdés

Sokszor böngészgetek az interneten és azt veszem észre hogy van egy két jó fájl amit letöltenék. Viszont amit le szeretnék tölteni nincs fenn semmilyen oldalon. Csak éppen ilyen surveyesen.


Ha rá megyek a survey re mindig be ad ilyen táblázatott aztán fel vannak ilyesmik sorolva:

Nyerj egy Samsung Galaxy S4-et.

Nyerj egy Iphone-t.


Meg stb..

Amikor rá megyek az egyikre akkor arra kényszerit hogy adjam meg a telefon számomat és hogy 500 Ft -èrt küldjek emelt dijas Sms-t,arra az adott számra amit éppen ki irnak.


Sok jó dolog van az interneten tény és valo.

De ha tényleg müködik a fájl akkor miért fizetösre rakják fel?

Mi a garancia arra ha fizetek a letöltésért azt kapom amit szeretnék?


Nekem vala hogy kicsit gyanus,ha fizetnék is lehet nem azt kapnám amit szeretnék. De gondoltam fel teszem mert voltak azon a surveyes oldalon pár felhasználó kommentje amiben megköszönték a feltöltést.


Nem tudom most hogy hogy van ez az egész.


Szerintetek átverés vagy nem? Tapasztalataitok vannak már e téren?

Valami programot nem tudtok hogy mivel lehetne ezt a surveyt fel oldani?



2013. máj. 20. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Átverés.
2013. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy te hülyegyerek, jól látod, hogy ez kamu. Bár azt nem igazán értem, hogy hogyan "kényszerít" egy weboldal, ohgy add meg a telefonszámodat, de ha jót akarsz, messze elkerülöd ezeket.

Az elégedett kommentek ugyanúgy kamuk, ahogy az egész oldal. A végén legfeljebb egy vírust vagy trójait kapnál a jó magas telefonszámlád mellé.

2013. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ugy értem hogy kényszeritt hogy kötelezö fizetni azért hogy letölthetsem az adott fájlt,mert ha nem fizetek akkor soha nem is fogom tudni onnan letölteni.
2013. máj. 20. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már elég sok mindent töltöttem le az internetről. De eddig még egyikért sem kellett fizetnem.
2013. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vannak olyan programok amikkel kilehet játszani a Survey-t sőt ha Chrome-d van akkor még könnyeb. Youtube lesz a barátod. |~}
2013. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.


Mégis hogy lehet kijátszani ezt a Survey-t?

2013. máj. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!