Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on nem találom hogy mi...

Ncore-on nem találom hogy mi történik ha az adott határidőig (hónap végéig) nem töltöm vissza a torrenteket!? (többiért klikk)

Figyelt kérdés
Édesanyám ügyeskedett a géppel és kitörölt 28! mappát amiket letöltöttem(ezek már pirosan vannak hogy hónap végéig vissza kell töltenem 48 órán át vagy 1-es arányig),logikus hogy újra letöltöm és úgy seed-elem viszont ezt csak 5 torrentnél tehetem meg egy hónapban.Szóval mit fognak tenni mert így több hónapba telik mire 5 darabonként megcsinálom.L/19

2013. máj. 19. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nem is értesz az egészhez nemtudom miért írtál ,ugyanis most írtak vissza nekem ncore-on hogy valamit félre értettem ,bármennyi torrentet újra letölthetek és seed-elhetem.Az 5 darab arra vonatkozik hogy annyi torrentet nem kell egyáltalán vissza töltenem egy hónapban.
2013. máj. 19. 21:34
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy informatikus ezért értettem félre mit jelent ez:"Hit'n'runolható torrentek száma: 5".Erre szokták mondani hogy "vak vezet világtalant"
2013. máj. 19. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit te itt most leírtál, azt én az első pillanattól tudom, mert én nem sajnáltam rá azt a félórát, ami a szabályzat elolvasásához szükséges. És nem a te szinteden vagyok (ti. olvasás 2es, szövegértés 1es), mivel még azt sem érted, amit írtam.

Úgyhogy csak a világtalan aktuális...


Amúgy itt van minden leírva (az oldal alján), rugaszkodj neki tompika:

[link]

2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen biztosan tudtad azért nem javítottál ki már az első írásodnál úgy ahogy az ncore tette flegmázás nélkül:)ugyanis erre való ez a honlap nemtudom feltűnt-e!
2013. máj. 19. 22:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg mint már írtam félre értettem a dolgokat én is elolvastam minden betűt azért írtam ide hátha valaki más tud valamit.
2013. máj. 19. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez vt a kérdés:

"Ncore-on nem találom hogy mi történik ha az adott határidőig (hónap végéig) nem töltöm vissza a torrenteket!?"


Ez meg a válaszom:

"warnt kapsz (pontlevonás, több napos letöltés megvonás)"


Ha értően elolvasod a szabályzatot, akkor láthatod, hogy kb. ez van benne.


Továbbra is tartom a megállapításomat:

"olvasás 2es, szövegértés 1es"

2013. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!