Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszeretnem venni a profibot....

Doncolaa kérdése:

Megszeretnem venni a profibot. Net oldalán található ibot-ot de hogyan kell?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 23:04
 1/6 x-ügynök válasza:
a kedves adminisztrátor törölte előző válaszomat így ebben a témakörben segíteni nem tudok.
2013. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
azon mit kell megvenni?ingyen leszettem és 2karibol az 1iken másfél évig toltam csak sok uri feltűmnő volt oszt bann
2013. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 x-ügynök válasza:
kamuu; meg kell venni iletve van egy 24 órás license de azon kívül annyi ingyenes.
2013. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 x-ügynök válasza:

sok uri volt benne és feltűnő hát ez a másik hülyeség mert

szerinted törödik azzal valaki hogy neked mennyi uridvan? harmadrészt szimplán bot miatt nem kaphatsz bannt mert ezek a szervezetek akik gyártják a botot szerződésben állnak a Bigpoinntal;kivétel Udo-bot és a pbdo bot amik hack botok így ezeket szűrni akarják de aki botot használ az 35% ban i botot szerintem mindent meg válaszoltam darkorboittal kapcsolatban az elkövetkezendő


66 évre :D

2013. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

profibot.net/adv/MjMyMzI5

Ha erre a linkre rá mész akkor + 2 nap próbaidőt kapsz Ibotra :D

2013. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
x-ügynök pont nem állnak szerzödésben és bírom az ilyet h jobban tudod TE hogy miért kaptam ÉN bant mint saját magam....+ha szerzödésben állnának nem kellenene tölteni,rendelni és nem ezért van hack-shield rendszer...
2013. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!