Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak olyan képkereső program...

Vannak olyan képkereső programok amik kitudják szűrni hogy egy adott kép hova van még feltőltve? Úgy értem tegyük fel küld valaki képet és meg akarsz róla bizonyosodni hogy ő az e és nem e valahonnan leszedte.

Figyelt kérdés
Köszi
2013. máj. 15. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A google képkeresője tud ilyet, ha a fényképezőgép ikonra kattintasz.
2013. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hufnager Steve ***** válasza:
A google kép kereső sávjába be lehet húzni képet asszem, és akkor ad hasonlókat de ha módosított rajta nincs sok esélyed
2013. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan szolgáltatások amikkel visszafelé lehet keresni kép alapján, angolul reverse image search-nek hívják. A Google is tud ilyet, válts át a "Képek"-re, és a keresőmező szélén kattints a fényképezőre. Ez se 100%-os, de publikus képeket szinte mindig megtalál, szóval ha küldenek neked egy képet, és visszakapsz így egy találatot, akkor lehet gyanakodni.
2013. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi megprobálom.És ez a tineye vagy mi a neve ez milyen?Az is jó?Google jobb vagy az?
2013. máj. 15. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy Google Chrome bővítmény, beépül a jobb-kattintásos menübe, így könnyítve a képek keresését.

2013. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
@#4: Kombináld őket. Nekem általában a Google több találatot ad, kereséstől is függ.
2013. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi a segítséget.Nem árt le ellenőrizni a képeket:))
2013. máj. 15. 15:35
 8/9 Dj.N4tk0 ***** válasza:

A TinEye nem valami jó.

Én most teszteltem.

Olyan szervereken,mint pl:facebook,badoo.

Közösségi oldalak vagy társkereső oldalak.

Ilyen helyeken nem talál semmit.

Gondolom nem is keres ezeken a szervereken.

Arra jó,ha mondjuk egy autóra akarsz rákeresni és elfelejtetted,hogy honnan töltötted le.

2014. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Vagy ahogyan az előttem író írta,hogy olyan képeket talál amelyek gyakoriak és publikusak az interneten.
2014. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!