Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van a Facebbokhoz hasonló...

Van a Facebbokhoz hasonló oldalak, ahol csoportbeszélgetéseket lehetne folytatni?

Figyelt kérdés
Szeretném törölni a fecebbok profilomat, mert semmi értelmét nem látom, viszont van kb. 5-6 barátom akikkel szotkam beszélgetni de csak kizárólag egy facebook csoporton belül ahol egymással dumálunk képet töltünk fel meg videókat osztunk meg. Vannak más oldalak ahol kizárólag csak ezeket lehet csinálni?

2013. máj. 15. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

"Szeretném törölni a fecebbok profilomat, mert semmi értelmét nem látom, viszont van kb. 5-6 barátom akikkel szotkam beszélgetni de csak kizárólag egy facebook csoporton belül"


Akkor mégiscsak van értelme. Nem egyszerűbb megtartani és csak erre használni, mint rávenni az összes haverodat, hogy használjanak valami mást?

2013. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LinkedIn, ez tk. az "üzleti-szféra Facebookja".
2013. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Jogos amit mondasz, de már teljesen elegem van a"facebook éetből" Csak felemgyek és megnézem a csoportomat, hogy letudjuk beszélni a találkozókat stb. Amúgy meg csak felhúz amit idővonalon látok hiába töröltem 300 ismerőseim számát még mindig sok a hülye megosztó nem vagyok kiváncsi az ott élt magánletükre. Egyébként haverok is osztják a véleményem.
2013. máj. 15. 14:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak:Köszi, nem hallottam még róla regisztrálok meg lesem milyen. :)
2013. máj. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!