Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router probléma. Mi lehet a gond?

Router probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy táblagépet, és egy routert hogy tudjak otthon wifizni. A probléma, hogy a router nem működik. Beírtam a böngészőbe a 92.168.0.1 és beállítottam mindent amit kell. (Egy másik gépen működik) Nálunk viszont nem. A számítógép létrehozza az internetkapcsolatot, de a weboldalak nem jönnek így be. Mi lehet a gond? Telepítsem újra a számítógépet? az segítene?

2013. máj. 9. 07:45
 1/10 fersk ***** válasza:

"router nem működik"

"Egy másik gépen működik"

Most akkor mi van?

2013. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen az érződik át a kérdéseden,hogy löveted sincs a router beállításához,így természetes,hogy a rosszul beállított routered most nem használható,
2013. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy, nem Nagyon értek hozzá, de Egy ismerősöm beállította, de nem sikerül az internethez kapcsolódás. Egy másik gépen működik. Ezért is gojdoltam arra a lehetőségre hogy talán az újratelepítés megoldhatná a problemat.
2013. máj. 9. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
nem fogja megoldani a routeres gondodat az,hogy ha a szgépedet újratelepíted,
2013. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szolgáltatót felhívtam, és mivel ha a router nincs csatlakozva van internet hozzáférés, ezért nem tud segíteni. Csak nem tudom hogy akkor mit csinálhatnék. Már 2 routerrel is ki lett próbálva.
2013. máj. 9. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:

-tesó ,a neted jó,emiatt ne hívd a szolgáltatód,

-valszeg a gépek is jól állnak,

-a kettő közt (net-szgép) van a router ami nálatok ,egyszerűen nincs beállítva,

-azt kéne egy hozzáértőnek bekonfigurálni,és máris kezdhetnétek örülni a wifiteknek,

2013. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fersk ***** válasza:

[link]

Próbáld ezek szerint.

2013. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítséget, de így sem akar összejönni. Az esetleg nem lehet a gond okozója hogy a tűzfal nem engedi? Ha rámegyek a tűzfal beállítására, ezt írja ki: "Meghatározatlan hiba miatt a Windows nem tudja megjeleníteni a Windows tűzfal beállításait."

Valószínűleg szerelőt fogunk hívni.

2013. máj. 10. 08:38
 9/10 fersk ***** válasza:
Időlegesen tiltsd le a tűzfalat (a routerben amúgy is van), és így próbáld ki.
2013. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom letiltani,mert nem jön be, az előbb írt okok miatt. De mar kezdem feladni az egészet
2013. máj. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!