Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy inditsam el az internetet...

Andras7 kérdése:

Hogy inditsam el az internetet Windows Xp rendszernél?

Figyelt kérdés

Az internet kábelen keresztül jön, amit egy routerhez csatlakoztattunk. A routertöl vezettük a géphez. Hétvégén raktam ujra a windows xp t, és nem sikerült rendesen beállitanom. Azelött minden tökéletesen ment. Három számitógép van, és a másik kettö tökéletesen megy, hálozatba. Rendesen telepitettem a hálozati kártyát felismerte a számitógép. Megjelent a local area connection is aminél kiirja hogy csatlakoztatva van.

Az lenne a kérdésem, hogy tudjam elinditani az internetet, és azon kivül csatlakoztassam a többi géphez hálozatba.

UI: A router neve DLINK DI524.



2013. máj. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

andras,

a routerhoz ne nyúljatok,az jól áll ,

csak a te gépeden a Hálózati kapcsolatok > Új kapcsolat létrehozása,

2013. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod. A helyzet hogy én is értek egz bizonyos szinten a szamitogepekhez, és ezeket mind végigprobáltam. Megprobáltam mindenféle kapcsolatot létrehozni, de egyedul csak a local area connection jelent meg. Esetleg valami más ütlet?
2013. máj. 7. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

helóka,

énnekem már sokminden megjelent a szgépemen,

-de mi a bánat ez a " local area connection " ,mert én a sok év alatt, ezzel még sose futottam össze

2013. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
LAN :D, Helyi halozat
2013. máj. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!