Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoren miért vannak ilyen...

Ncoren miért vannak ilyen adminok?

Figyelt kérdés

Feltöltök valamit ami nincs fent .

Az admin hibásként jelöli a címét , kilinkeli a wiki-t , átolvasom semmi gond nem volt vele , megkérdezem mi a baja , majd még 1 hét múlva se válaszol csak egyszerűen törli ..


Kajak nem értem a logikát ...



2013. máj. 6. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra várnak, hogy a sok elégedetlen user felnyomja őket az adóhivatalnál.
2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az biztos xD
2013. máj. 6. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
de inkább elsődlegesen az artisjus akarja őket bezárni, másodsorban az adóhivatal a simlis kis pénzmozgásaik miatt.
2013. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kajak nem értem a logikát"

Mert nincs is. Sztem nem benned van a hiba.


Ez van! Már én is tapasztaltam, hogy balfékek.

Csak azért regeltem be, mert a beload éppen pihikézik, de ha visszajön, lépek is a fenébe. Ott még nem tapasztaltam ezt az arcoskodást.

2013. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem nCore-on tényleg nagyon el vannak szállva magukkal. Nemrég kerültem be oda, eddig kevésbé aktív oldalakat használtam, de ott mindenki segítőkészebb volt. Bár sztem ncore megteti, 500ezer felhasználójából biztos van sokezer, aki rendszeres feltöltő, mondhatni már senki másra nincs szükségük.
2013. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!